Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, és egy...

Fogamzásgátlót szedek, és egy nappal hamarabb jött meg mint kellene. Mi a gond?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

a 7 napos szünetben bármikor megjöhet, nincs köbe vésve, hogy az x-dik napon KELL megjönnie


tehát a gond az, hogy úgy szedsz gyógyszert, hogy nem vagy képes elolvasni a mellékelt betegtájékoztatót

2011. szept. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak esetek, amikor előfordul, hogy nem azon a napon jön meg, amikor egyébként gyógyszer mellett szokott. Kivételes alkalmak beleférnek. Nekem majdnem órára pontosan jön meg. Volt időszak, amikor havonta néhány órás késésekkel, egy egész napot eltolódott, majd lassacskán vissza.

Rákérdeztem a dokinál, azt mondta, hogy napok is beleférnek. Sok mindentől függ. Nekem az esetlegesen elfogyasztott alkohol mennyisége is befolyásolja. Illetve a folyadék bevitel.

2011. szept. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak megijedtem hogy 3éve mindig csütörtökön 3óra körül jön meg,és most pedig egy nappal korábban.
2011. szept. 1. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!