Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja voltam túl az első...

Pár napja voltam túl az első szexen és azóta mikor pisilek nagyon csíp (mintha fel lennék fázva) összefügghet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Védekezni kellett volna!
2011. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen fertőzésed van valószínű.Lehet gomba vagy bakteriális.Nem biztos, hogy a pasitól kaptad el, lehet már benned volt csak most jöt ki.
2011. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szex után el kell menni pisilni, még akkor is meg kell próbálni, ha nem kell!!!! Mert ha nem teszed, ez történik legtöbbször. (én sem tudtam, saját káromon tanultam)

Két lehetőség: egyik, hogy a háziorvosnak ezt szépen elmondod, ír fel gyógyszer. (nekem valami cipro elejűt írt fel) Vagy pedig nőgyógyász és ő ír fel valamit. Egyébként szerintem jobb lenne inkább hozzá menni, mert nekem átterjedt a hüvelyemre is a bakteriális fertőzés és nem úsztam meg a kúpot. De mindenképpen orvos!!! Minek szenvednél, ha nem muszáj?!

2011. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
természetesen a védekezés megvolt:) köszönöm a választ
2011. szept. 2. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyet értek. Sajnos mi nők, így vagyunk "összetákolva". Szex közben a végbél felől is át tud vándorolni a coli baktérium a húgycsőbe, onnan meg a hólyagba. Ezt úgy lehet kivédeni, hogy a szex előtti alapos tisztálkodás és pisilés után szex után azonnal elmész pisilni és természetesen át is mosod magad. Nem a sráctól kapod, hanem saját magadtól ezt a fertőzést:(( Sajnos a női húgycső rövid, könnyen feljutnak a bacik.

Orvoshoz kell most vele menni mielőbb, hogy a veséid ne fertőződjenek meg. Elég, ha annyit mondasz, hogy csíp a vizeleted. Vizelet vizsgálatot kér, majd ad antibiotikumot. Nőgyógyász, vagy urológus a legjobb. Beutaló sem kell.

Helyre fogsz jönni hamar!

2011. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azóta voltam vér és vizelet vizsgálaton más okból de ilyen jó eredményem még sose volt:D
2011. szept. 2. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs baci a vizeletedben, akkor gomba is lehet. Nőgyógyász!
2011. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!