Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy néha szex...

Mitől lehet, hogy néha szex közben és valamikor utánna is fájdalmaim vannak a méhem vagy petefészkem tájékán? Olyan meghatározhatatlan furcsa fájdalom.

Figyelt kérdés
A párom nem durva meg ilyenek mondjuk a pénisze se átlagos de hatalmasnak se mondanám, de párszor előfordult már hogy szex közben abba kellett hagyni mert szúrt, meg fájt a méhem vagy petefészkem környéke és volt olyan is hogy utánna is egy fél napig megmaradt ez az érzés.Elég kellemetlen.Volt már olyan is hogy a gát környékén is így fájt.Fogalmam sincs mitől lehet ez.Szerintetek?
2011. szept. 2. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked bőven elég lenne az átlagos méret. Nem gonoszkodásból írom, de előfordulhat tényleg. De egyébként ezer más oka is lehet, nem akarlak ijesztgetni. Orvosnál voltál ezzel, mert mindenképp hasznos lenne!
2011. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet igazad van.A párom nemsokára a férjem lesz, szóval ez már így marad:)Amúgy a szex jó vele, csak kb 3-4 havonta egyszer előjön ez a probléma.
2011. szept. 2. 10:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja igen orvostól kérdeztem, de érdemi választ nem adott rá.Akkor mikor voltam mondta, hogy nincs semmilyen fertőzésem szóval attól nem lehet.Nem tudom számít e valamit, de mondta a doki hogy alapból kicsi a méhem(hüvelyi ultrahangon nézte), de ha terhes leszek úgy is kitágul tehát nem igazán számít.
2011. szept. 2. 10:13
 4/6 anonim válasza:
51%
nem vagy kellően befogadó... Mindegy mekkora van neki, ha imádod, szereted, odavagy tőle és igazán élvezed a szexet, akkor nem járhat kellemetlen érzéssel.
2011. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is átlagostól nagyobb mérettel rendelkezik és mikor a méhszájam lejjebb van, akkor előfordul, hogy fájdalmat okoz.

Ennek semmi köze ahhoz, hogy befogadó vagy-e vagy sem.

2011. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez marhaság, hogy ki milyen befogadó.Szeretem a párom és odavagyok érte, de attól még ez előjön néha.Semmi köze nincs hozzá.Köszönöm az utolsónak az "hozzáértő" választ.
2011. szept. 16. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!