Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen furcsa fájdalom...

28 hetesen furcsa fájdalom normális?

Figyelt kérdés
A hüvelyem mellett, mintha a csont szúrna/nyilalna?! nem tudom pontosan leírni... nem görcs és inkab amikor fekszem akkor erzem eszt a fajdalmat,mitol lehet ez??
2011. máj. 7. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Tágul a medencéd, hogy majd kiférjen a picur.

Ez természetes, a vége felé egyre többször lehet ilyen és egyre kellemetlenebb lesz sajnos!

2011. máj. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egesz ejjel nem tudtam aludni anyira faj meg most is !):

nem tudom hogy pontosan mi faj az alha has vagy a csont??

akinek van ilyen tapasztalata vagy volt lecci irjon!

2011. máj. 7. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Ha ilyen erősnek érzed a fájdalmat (a kérdésben még csak nyilalásról, szurkálásról volt szó), és nem tudod, hogy mi fáj akkor inkább menj be az ügyeletre és nézesd meg magad.

Inkább menj be esetleg potyára, mint hogy gond legyen!

2011. máj. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos meg mindig nem mult ell ): a pici rendesen mozog! meg varok par orat es ha nem mult ell vagy nem enyhul akkor bemegyek az ugyeletre!nagyon koszonom a valaszt!
2011. máj. 7. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!