Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3/4 óra alatt teljesen megtelt...

3/4 óra alatt teljesen megtelt a legnagyobb OB tampon (zöld). Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Előtte is átázott egy másik, de az két és fél órát volt bent. Ha leülök a vécére, szabályosan csöpög ki belőlem a vér. Ez a menzeszem 2. napja, 30 éves leszek, van két gyermekem.
2011. szept. 3. 13:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
igen a super plus a legnagyobb tampon,éjszakai betétet kell berakni még addig se ázzál át és orvos... ennyire nem lehetne vérezni
2011. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na, mi újság? Hogy vagy?
2011. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szia!


Én még nem is szültem, de minden menzeszem ilyen. Az első 2-3 napon fél/1 óránként cserélem a legnagyobb (superplus always) betétet!

Ráadásul a 8 napból 5-6 erős, tabletta mellett is!


Ez nem kóros, csak erős vérzés. Persze, ha eddig neked nem ilyen volt, akkor lehet, hogy valami bajod van.

2011. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Elvileg nem kóros, és már csökkent a mennyiség. Mivel pár hónapja erősebb a szokottnál, pajzsmirigyet is fognak nézni a jövő héten, mert lehet attól is, és más tünetem is van, ami arra utalhat. Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 3. 17:08
 15/18 anonim ***** válasza:
Jobbulást! Remélem nem találnak semmi rosszat!
2011. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Uh ez komoly. Írd le h mi volt.
2011. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy-alulműködésem van, mint kiderült. Ez okozhatta az erős vérzéseimet is.
2011. szept. 28. 23:09
 18/18 anonim ***** válasza:
Jáj :S Gondolom majd kapsz gyógyszert, hogy szinten tudják tartani a pajzsmirigy működésedet.
2011. szept. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!