Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás-zöld, ragadós, időszako...

Sárgás-zöld, ragadós, időszakosan felbukkanó hüvelyi folyás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Két különböző nőgyógyász is megvizsgált, de nem találtak semmit - mint ahogy fent említettem 1,5 naponként jön elő, akkor erősebben; ők pont nem tapasztalták. Kaptam hüvelyflóra egyensúlyáért felelős kúpot és gombagyanú címen krémet és kúpot. De 1,5 éve nem múlik el semmitől.
2011. jún. 24. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
élsz szexuális életet? ha igen mivel védekeztek?
2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem erzed magad gyengenek? verszegenyseg, hasi gyengeseg, laza szeklet...?

Tehat menj el es vizsgaljanak ki ujra, mivel ha a fenti tunetek jelen vannak, akkor valoszinu, hogy verszegeny vagy, s ennek a tunete a valadek is.

2011. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ez nem normális! Menj orvoshoz!
2011. jún. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem élek szexuális életet, és nem vagyok vérszegény sem.
2011. jún. 25. 07:18
 5/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok és félek visszamenni vizsgálatra. Anyám leszarja az egészet és egyszer sem kísért el :s Teljesen egyedül voltam először nőgyógyásznál :S
2011. jún. 25. 07:27
 6/10 anonim válasza:
ohhh basszus sajnàlom,hogy nem szàmithatsz anyud segitségére!pedig szerintem ezt kezelni kell!probàlj az nap elmenni dokihoz amikor ujra jelentkezik,talàn mutasd meg neki a betéted!
2011. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
keress fel egy női klinikát, ott biztosan fognak segíteni
2011. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg kár,hogy anyudat nem érdekli,pedig ezzel nagyon vissza kell menned dokihoz. Esetleg egy barátnő, keresztanya aki elmenne veled???
2011. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, a barátnőimmel elmentünk volna, lett időpont is meg minden, de pont előtte való nap jött meg :s (1-3 nap eltérés mindig van)
2011. jún. 27. 18:30
 10/10 anonim válasza:
ird meg majd mit mondott a doki!
2011. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!