Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 éves vagyok és már 2 éve...

11 éves vagyok és már 2 éve jön a fehérfolyásom. Csak az a baj h nem merem anyunak mondani/megkérdezni h rakhatok e be? :$ Pls segítesetek!

Figyelt kérdés
Előre köszi a válaszokat! :3
2011. szept. 4. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
rakhatsz-e be? mit? dvd-t a lejátszóba?
2011. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit rakhatsz be? Miről van szó?
2011. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi elfelejtettem odaírni a betétet XD :$$ :/ ....
2011. szept. 4. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Fehérfolyásra minek betétet? Ha eddig nem zavart, akkor a tisztasági is fölösleges.
2011. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes dolog és az is normális, hogy kicsit cikinek érzed, hogy erről beszéj Anyuddal, de nem kell emiatt aggódnod. Mond meg neki, hogy már jó ideje van fehérfolyásod és szeretnél használni tisztasági betétet. És azt is megmondhatod nyugodtan, hogy a biztonság kedvéért szeretnél a táskádban tartani egy (e.ü.) betétet, arra az eshetőségre, ha megjönne.


Bátorság!

2011. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen e.ü. betét mindig van a táskámban a biztonság kedvéért! :)
2011. szept. 4. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Persze, hogy rakhatsz be tisztasági betétet, és Anyukádnak is nyugodtan elmondhatod. Nagyon szomorú, hogy vannak olyan családok, ahol szégyellnek erről beszélni a lányok az anyukájukkal, amikor ez a világ egyik legtermészetesebb dolga! Anyukád is nő, neki is van fehérfolyása, és ugyanúgy menstruál, ahogy majd Te fogsz.
2011. szept. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!