Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Annyira sok fehérfolyásom van...

Annyira sok fehérfolyásom van h szinte mindig át vok ázva. Nomrális?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért, menj orvoshoz. Lehet, hogy nincs semmi gond, de az a biztos ha orvos mondja.
2011. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Biztosan nem. Nőgyógyász.
2011. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az átlagosnál több a folyásom. Erre van egy jó találmány, úgy hívják, h tisztasági betét. Én azt hordom és betegségen és az évi egyszeri vizsgálaton kívül nem rohangálok vele orvoshoz. NEm viszket, nem kényelmetlen, csak egy kicsivel több mint az átlagos.
2011. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ha ez állandó, akkor nem. Nekem néha kevesebb van, néha több, néha rengeteg (ez csak 1-2 nap), és van, amikor egyáltalán nincs. De ha ez a sok fehérfolyás állandó, ott valami probléma van. Ajánlom szólj anyukádnak, vagy ha már idősebb vagy, menj dokihoz.
2011. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!