Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az igaz hogy a tampon rendszer...

Az igaz hogy a tampon rendszeres használata rákot okozhat?

Figyelt kérdés
én ezt hallottam, és azóta betétet használok. mennyi igazság van benne? 21 leszek
2008. márc. 9. 15:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

Annyit szeretnek hozzatenni, hogy barhogy legyen is emberek mondjanak akarmit igen, van akinek szuksegbol fontos a tampon hasznalata...ugyanakkor mikor menstrualsz, akkor tisztul a szervezeted. Ami ki akar jonni, az ki is jon...miert is kellene bedugaszolni egy tamponnal????

En csak nyaron hasznalok tampont ha vizkozelben vagyunk (nem megyek a vizbe ) de egyebkent csakis betetet.

En azt mondom, ha nincs ra szukseged, folosleges ezen gorcsolni. Betet egyszerubb, konnyebb szarnya van...es a testeden kivul helyezkedik el...

2008. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Egyetértek az előttem szólóval. Én is tartok otthon tampont is, és ha úgy alakul, akkor hébe-hóba használom is. De nem rendszeresen. Pl. ha strandra megyek, ha szexelni akarok, ha utazom, akkor tampon, de ha semmi rendkívüli, akkor a betét tökéletes. Manapság már vannak vékony betétek, pl. Always.
2008. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
59%
Ha teheted csak akkor hasznalj tampont amikor tenyleg muszaj(strand, buli). En is hasznaltam tampont es tudom hogy neha faj a felhelyezese(meg sikositoval is) es pl ha pisilni kellett mindig kicsereltem (mert nehez elkerulni hogy a zsinor ne legyen pisis) es utolso napokban azert nem szivja meg magat 1-2 ora alatt, es olyankor nehezen jott ki. Na ezekben az esetekben keletkezhetnek apro kis sebek, es mivel ott belul mindig nedves eleg nehezen gyogyulnak, es ebbol lehet mas problema is.
2008. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%
Szia! lehet, hogy a betét kényelmesebb, de viszont félrecsúszhat, akár mijen tapasztalt benne valaki. és könnyen bepálhat az ember akarata ellenére. ez a tamponnal nem fordulhat elő. nekem nagyon erősen van ezért tampont használok, DE CSAK ELŐVIGYÁZATOSSÁGBÓL betétet, hogyha véletlen átáznék a tanórán, vagy valami, akkor ne legyen baj. itthon, betétet használok, de a tamponta esküszök. de éjszaka semmiképp ne tampont. az nem tanácsos.:S
2008. márc. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!