Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ikerlányoknak (egypetéjű)...

Az ikerlányoknak (egypetéjű) egyszerre jön meg az első menstruációjuk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2011. szept. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak tipp: Szerintem nem. Csak ha max véletlen, vagy ha mindkettem ugyanazt ettek/ittak egész életükben guyanannyi mennyiségben, ugyanoda mentek, ugyanannyit mozogtak, szóval egy csomó dolog befolyásolja ezt, ezért ikreknél is eltér...
2011. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De szerintem biztos hogy hasonló időben, nincs sok külömbség...
2011. szept. 4. 23:19
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Mivel ezt szeretnéd hallani: igen!
2011. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

lol

megint egy értelmes kérdés....


ezek szerint egyszerre vesztik el a szüzességüket, mennek férjhez, halnak meg...

Aha, értem már.



Mint ahogy írták, rengeteg dologtól függ.

2011. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De a szervezetük mégis csak hasonlóan fejlödik, és ennek a férjhez menéshez és ilyesmikhez semmi köze....

Azt szokták mondani hogy a lánynak kb. annyi évesen jön meg a menstruációja mint az anyjának, akkor ez egy ikerpárra pláne érvényes...

2011. szept. 5. 00:36
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát testvérek között is szokták mondani, hogy kellene legyen hasonlóság.. ezzel szemben tesómnak mindig is megjött napra pontosan már kb 14éves kora óta, nekem folyamatosan késik, rendszertelen.

De ha az Anya-Lánya viszonyt említeném: Anyumnak több vetélése is volt, mire végül császármetszéssel világrasegítettek. Nővéremnek az első terhessége egy könnyű, gyors természetes szüléssel zárult.


De persze, biztos ugyanakkor jön meg nekik...... Neked van ikertestvéred, és ezért érdekel ez ennyire, vagy csak nincs jobb dolgod? :)

2011. szept. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
egyáltalán nem hülye kérdés!én láttam egy orvosos műsort TV dokik volt a címe, és abban volt 2 csaj (ikertestvérek) és az elsőtől kezdve mindig ugyanazon a napon jött meg nekik!ha ilyen pontossággal nem is, de a legtöbb iker kb. ugyanakkor kezd menstruálni (lehet néhány hónap eltérés)!
2011. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szóval...nekem van egy ikertestvérem de SOHA NEM JÖTT MEG NEKÜNK EGYSZERRE CSAK NAGYON RITKÁN{véletlenül}, sőt még a legelső is nekem 7 hónappal késöbb jött meg. Na jó ez attól még nem azt jelenti, hogy más ikerlányoknél is igy van mert azt nem tudom.

16/L

2011. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A Dokik vígjátéksorozat (mégpedig nem is akármilyen), az nem zavar?

:D

2011. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!