Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kefíres tampont, hogy kell...

A kefíres tampont, hogy kell elkészíteni?

Figyelt kérdés

Dokim ajánlotta,hogy a hüvelygombám kikezelése után csináljak egy kaukázusi kefíres tamponos kúrát!

Az lenne a kérdésem, és azoktól akik csináltak már ilyet,hogy mennyi időre mártjátok a tampont a kefírbe és egyáltalán ,hogy oldjátok meg ezt az egészet?!Előre köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 5. 11:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
WTF?
2011. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
31%

Miért nem hívod fel ezt a nagyon okos orvost, hogy mondja meg?!

Én lehet, hogy hüje vagyok, de biztos nem dugdosnék magamba kefíres tampont! Bakker! Biztos van ennek valami más módja is

2011. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
FY! Nem megmondtam,hogy azok írjanak akik vágják a témát!?!?!?!?!?!?Nem vicces kedvemben tettem fel a kérdést!!!!Hozzád hasonlóak kíméljenek!!!Köszönöm!!
2011. szept. 5. 11:57
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Nehogy már még te legyél felháborodva! Értelmes nő lennél, nem vadidegeneket kérdeznél, hanem vennéd a bátorságodat és tényleg ahogy az előttem szóló írta felhívnád az orvosodat, hogy legyen szíves adjon tanácsot, mert kajakra nem vágod, hogy meddig áztasd a kefírben a tamponodat!!!!
2011. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

csak bele kell mártani és felcsusszantani. tisztasági betétet használj mellette.

nagyon jót tesz a hüvelyflórának, nem véletlenül ajánlotta az orvos.

2011. szept. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Akkor háborodok fel amikor akarok!Főleg ha a kedves ,,válaszadó,, STÍLUSOSAN ÍR!Ez az oldal azért van,hogy kérdéseket tegyünk fel!!!!Amikre értelmes válaszokat várunk!Ne tanácsolgasd ,hogy kiktől érdeklődjek, hanem értelmes ember lévén, ha nem tudsz érdemben hozzászólni a kérdésemhez, NE ÍRJ!!!!Nincs szükségem a parádéra!!Olyanok válaszát várom , akik értik miről van szó!!Megköszönném, ha nem ilyen típusú hozzászólásokból kapnék 100-at!!
2011. szept. 5. 12:06
 7/29 A kérdező kommentje:
12:03 köszönöm a válaszod!!Szóval csak bele kell mártani..... ez érdekelt!!!Mert arra gondoltam,hogy meg kell várni vajon,hogy felszívjon valamennyit,már ha tud!!?Köszi még egyszer!!
2011. szept. 5. 12:08
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

nézd kislány, a dokid nem tudom milyen őskorszakból jött, de mostanában ilyen hülyeséget nem nagyon kéne csinálni, a mai kefireknek köze nincs a 30-50 évvel ezelőttiekhez


nem mellesleg olcsóbb és hatásosabb lenne, ha a dokid felírna kifejezetten erre készült kúpot kb 500 Ft/10 db a patikai gyártású

vagy veszel ilyet: [link] még ez is olcsóbb, mint a napi tampon + kefir és nem mellesleg biztos nem fog gyulladást okozni

2011. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem keress másik orvost, a kefirt meg ne a hüvelyedbe tedd, hanem a szádon keresztül a gyomrodba.
2011. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjátok már, hadd dugjon magába amit akar...elvégre hüvelygombája is volt, miért ne lehetne kaukázusi kefires tamponja is :)
2011. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!