Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kefíres tampont, hogy kell...

A kefíres tampont, hogy kell elkészíteni?

Figyelt kérdés

Dokim ajánlotta,hogy a hüvelygombám kikezelése után csináljak egy kaukázusi kefíres tamponos kúrát!

Az lenne a kérdésem, és azoktól akik csináltak már ilyet,hogy mennyi időre mártjátok a tampont a kefírbe és egyáltalán ,hogy oldjátok meg ezt az egészet?!Előre köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 5. 11:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
akkor vegyél egy üveg tiszta tejsavat a patikában (150 forint) és irrigálj vele, ezt még nem tanácsolta az orvosod??, abban tényleg semmi más nincs.
2011. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
70%
Melyik tejgyár szponzorálja ezt az "orvost"?
2011. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Érdekes módon a gyógyszertárban is dícsérték ezt a kúrát!!

Na most legyek okos mi??!!

2011. szept. 7. 19:54
 24/29 anonim ***** válasza:
64%

Én biztos elhajtanám azt, aki kefirt akar a hüvelyembe tenni!

Esetleg mellemről nyalogathatja a párom!

2011. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
70%
Lehetek a párod?
2011. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
67%
nekem is ezt ajánlotta az orvosom. kismama vagyok, és szerinte sokkal egészségesebb, mintha mű dolgokat használ az ember, ami nincsen rendesen letesztelve kismamákon. 3 nap alatt helyretett.
2013. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%

1,5 evnyi folyamatos huvelygyulladas, szinte folyamatos gyogyszeres kezeles utan vegso elkeseredettsegemben probaltam ki a kefires fokhagymas tampont. 2 nap mulva (4 tampon) minden tunetem elmult, es azota sem jott vissza.

Raadasul nem csak valami egyszeru gyulladasom volt, ulni alig tudtam.

2013. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 jade0809 válasza:
Látom,hogy már nagyon régi a kérdés de nem nem tudtam megállni,higy meg ne jegyezzem mennyi idióta bunkó segg van a világon és ezeket emberek közé engedik. Egy orvos inkább ilyen praktikákkal gyógyítson mint egy valag gyógyszerrel ami drága és sokszor semmire sem jó. Nekem pl.szülés után gyulladásra azt mondta egyek lila hagymát citromlével meglocsolva és minnél.több kefírt joghurtot,hamarabb helyre jöttem mintha gyógyszert adott volna amit egyébként sem szedtem volna mert szoptattam. A sok idióta okoskodónak csak annyit,hogy tömjék csak magukba a gyógyszereket remélem minden mellékhatás kijön rajtuk. Kérdezőnek meg ha lesz még ilyen problémád,nappalra 100%tisztaságú teafa olajos tampon éjjelre joghurtos.
2016. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Igaz már jó pár éves a kérdés, a válaszokat olvasva egyszerűen nem birom ki, hogy ne írjak. Tényleg ennyi nyomorult fontoskodó ember létezik? Ha nem tud semmit a témáról miért ír??

Már több alkalommal tálálkoztam az említett betegséggel.. Mindig kúpokat illetve kenőcsöket írtak fel.. Fájt, csípett, mindegyik használata nehéz volt és szörnyű érzés, ráadásul egyik sem használt! Annyira voltak jók, hogy a használat után, pár hétig eltűntették majd visszajött, tehát az én esetemben nem volt tartós.

Több orvosnál is jártam a problémámmal, mivel az én esetemben nagyon gyakori volt a hüvelygomba megjelenése. A legutóbbi alkalommal az új doki javasolta nekem az ezt a fajta gyógymódot.. Sokat olvastam előtte róla, de nem mertem kipróbálni. A vizsgálat után vettem rá magam, és nagyon örülök neki. Nem volt olyan csípő érzés mint az említett kúpoknál, és használt is, szerencsére már több hónapja nincs semmi baj.

Szóval ha esetleg valaki rátalál erre a kérdésre, az a sok nyomorék kommentjét tekintse semmisnek, mert tökéletes ez a módszer!

2018. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!