Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Szedjem? Egyéb?

Mit tegyek? Szedjem? Egyéb?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyászaton, mert fáj(t) a méhem. Kiderült, hogy ciszta, ami kiszakadt, és bevérzett a környéke (pénteken vérezgettem, aktus után, lehetséges, hogy akkor szakadt ki a ciszta? Ezt elfelejtettem megkérdezni)

Azt mondta az orvos, hogy el fog múlni, és szedjek görcsoldót a fájdalom ellen, DE ha nagyon fáj, menjek vissza akármikor. Ezért kérdéses, hogy szedjem-e, mert ha szedem, az akkor eltompítja a nagyobb fájdalmat is, és nem érezném meg, és akkor nem mennék vissza, és lehetne belőle nagyobb baj. (Másrészt ez egy tompa fájdalom, és nem is nagyon szeretek gyógyszert szedni.)

Ettől függetlenül is vissza kell mennem két hét múlva, akkor mondják meg, hogy mi az eredménye az évenként elvégzendő (most végezte el, utólag mondta) rákszűrésnek, és újra ultrahangos vizsgálat lesz, hogy elmúlt-e a bevérzés a ciszta környékén.

Másik kérdésem, hogy mit tegyek, hogy ne alakuljon ki újra ciszta?


2011. szept. 6. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Tedd amit az orvos javasolt.
2011. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szedd be a görcsoldót ahogy az orvos javasolta, ha valami baj van, akkor fog annyira fájni, hogy az ne nyomja el. Azért az ilyen tabletták nem lórúgás erősségűek.
2011. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!