Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Árulja el valaki lány létemre...

Árulja el valaki lány létemre miért vannak szőrszálak a mellbimbóm körül? Más is van így?

Figyelt kérdés
Nem pihék, hanem hosszú szőrszálak.
2011. szept. 7. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak, én is kiszedem.Most egy kicsit megnyugodtam,hogy nem csak nekem van így . D:
2011. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát a kiszedéstől ha megerősödött az nagyon fura és egyedi. Ugyanis a kiszedésnél, ha határozottan megrántod akkor a gyökerét is kitéped, ez kis fehér pöttyként ott van a végén. És az újabb gyökér ~99% gyengébb lesz.

Az anyajegyből azért nem szabad tépni. Mert sajnos könnyen rosszindulatú bőrelváltozás lehet belőle.

2011. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha az anyajegyből tépegeted, akkor sokat imádkozzál.
2011. szept. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A mellbimbóm körüli részen nekem is van. Az anyajegyeimben lévőeket békén hagyom, hozzájuk sem nyúlok(borotválkozásánál is elkerülöm). A gyantázást egyes helyeken nem bírom-ott borotválni szoktam, de előtte kikértem anyám(ő EÜ.-ben dolgozik, igaz újszülöttekkel) tanácsát. Az, hogy ki hogy és mennyire szőrösödik, azt a genetika nagymértékben meghatározza. Az ember a szüleitől, és rajtuk keresztül az összes korábbi felmenőtől örököl géneket. Én hormonzavaros nem vagyok, csak a meleg néha stresszel, így nyáron előfordul, hogy egy hónapban két rövid menzeszem is van(főleg a forró víz a gyógyfürdőben, mert melegallergiás vagyok kicsit). Amúgy a ciklusom úgy nagyjából normális, csak egy két hét csúszás szokott lenni, ami még szerintem normális.
2013. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem is van 1-2 bár azok kis pihe szerűek, csak kicsit erősebb a színük. Egyszer kitéptem egyet, ami fekete, és hosszúra változott. Addig téptem mi mindig, míg nem nőtt ki újra. Aztán a többit inkább ráhagytam. A barátom szerintem észre se veszi vagy nem figyel rá.
2015. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!