Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lány vagyok! Eddig...

13 éves lány vagyok! Eddig mindenkinek megvan már a Menstruációja! Csak nekem nincs.2 éve van fehér folyásom! Puncim már szőrösödik és a hónaljam! Néha fáj is ott lent a hasam! Szerintetek meg akar jönni? Ja és fájni szokott a mellbimbóm mostanában.

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Ne aggódj!

A melled attól is érzékeny lehet,hogy nő.Persze az sem kizárt,hogy meg fog jönni,de emiatt tényleg fölösleges aggódni.

Mindenkinél máskor jön el az idő,szóval nyugi.Akkor kellene paráznod,ha 16 éves lennél és még nem menstruálnál.De ez sem valószínű nálad,ha már van folyásod,szőrösödsz és fáj a hasad.

A biztonság kedvéért legyen nálad betét,hogyha megjön ne ázz át.

15/L

2010. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 15 éves koromban jött meg, és így visszagondolva, tök jó, hogy nem jött meg hamarabb. Már mindenki nyavajgott, hogy megvan neki, nem tud jönni a strandra stb...Örülj neki, hogy még nem jött meg, ne akard sürgetni:D A szomszéd kiscsajnak 9 éves korában jött meg, úgy sajnáltam szegényt:(
2010. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Igen hamarosan menstruálni fogsz.
2010. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy baj lenne. Én már 14 vagyok és meg nekem se jött meg. :S Bár ott lenn már régen szőrös vagyok, nemrég a hónaljam is szőrös és kicsivel azelőtt h 13 lettem elkezdett fájni a mellem és nőni kezdett. Bár most még nem valami nagy a tesóm megnyugtatott hogy azért még van pár éve nőni. :)
2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagyok és még nem jött meg. Nekem is 2 éve van barna folyásom. 2 éve kezdett el a mellem is nőni. Most 75/B-s melltartót hordok. Lent kb. 1,5 éve vagyok szőrös, ugyanez a lábamon és hónaljamon is elmondható. A barátnőim mindig szenvednek szóval én még örülök is, hogy nem jött meg. :)
2010. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lassan meg fog jönni. Ne sürgesd, ne stresszelj rajta!

Talán nem hiszel nekem, ( én sem hittem, amikor mondták) de addig örülj, amíg nem jött meg! Az elején elég macerás ám, amikor még nem áll be rendesen. Ráér még, addigis élvezd az életet! :)

Azért viszont a táskádban feltétlen legyen egy betét, mert ha pont akkor jön meg, amikor nem vagy otthon, és átázol, az nagyon nem kellemes. :)


18/L

2010. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
egy dolog. ha lenn görcsölgetsz akkor igen készülöben van. bár ha totál anorex vékony vagy ne számits rá. nem bántás... a tornászlányoknak sincs meg.. mert ez hosszu nézz utána. viszont.. egy tanács nem hiszed el de majd ha megjön és NAGYON FOG FÁJNi elhiszed.. hogy addig jó még nincs. msot nekem sincs mert várandós vok:) de sajna ez nem olyan hawai mint a sima menses mentes időszak. sok a hányinger:(
2010. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

még elérsz....nekem 13 és fél évesen jött.....én is vártam....de visszagondolva...addig jobb volt...

ne várd...

majd ugyis eljön ha itt az ideje:)

2010. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

07-18 18:42


nekem is akkor jött meg :/


(13/L)

2010. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ugyan igy vok én is. Minden mondat igaz rám is :D

nyug én még csak örülök is neki,látom mikor bnőim szenvednek, remélem nekem nem mostanába jön meg :)

2010. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!