Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres fehér folyás és alhasi...

Véres fehér folyás és alhasi fájdalom, betegség vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát és minden szabályt betartottam a 2 levél első szeménél már együtt voltam a barátommal de nem ment el bennem és még azóta egyszer sem.Mindig megszakításosan voltunk még csak együtt.Most viszont kb. 4 napja még csak alhasi fájdalmaim voltak de ma tapasztaltam a bugyimban hogy enyhén véres fehér folyásom van.Nagyon aggódom ,lehetek terhes?
2009. ápr. 21. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Még 1 hét van a fogamzásgátló tablettámból.
2009. ápr. 21. 14:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem terhesség! Szerintem fölfáztál, mindenképp menj el nőgyógyászhoz, mert ezzel nem szabad várni! Még komolyabb bajod eshet!
2009. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy ez pecsételő vérzés? El kellene menned dokihoz, mert ha az, akkor valamilyen oknál fogva csökkenhetett a tabletta hatása, vagy nem jó neked az adott fogamzásgátló. Doki mindenképpen!
2009. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pecsételés az az első 3 hónapban előfordul...

alhasi fájdalom nekem is volt szokott lenni most már tudom a enyhe felfázás. -.-'

Ha fáj a hasad ülj bele meleg kamillás teába :) nekem nagyon jól hatot elmúlt a fájás...(kicsit furcsán nézett ki ahogy ülök a lavórban xD:D férjem is csak nevetett)

de, ha tényleg erős fájásaid vannak orvos...

2009. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

felfáztál, és ebből alakult ki a kisvesemedence gyulladás - szerintem, nem vagyok sajnos orvos.

Ez nem játék, úgyhogy menjél el gyorsan orvoshoz, ő majd elküld ultrahangra. Igyál addig is sok folyadékot, aranyvesszőfűből főzzél teát, hogy kimosódjon a pisivel a gyulladás, és a DM-ben kapható az Urogin. Vedd meg, ha tudod!

A szexet hanyagolt egy ideig a pároddal szerintem, amíg meg nem gyógyulsz!

Irány az orvos!

(azért ne ijedj meg, nem olyan súlyos a helyzet, meggyógyulsz hamar) Jobbulást kívánok!


Mimi (25 L)

2009. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsot!
2009. ápr. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!