Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek összefügg ez a...

Szerintetek összefügg ez a két dolog? Mi lehet a gond? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
A puncimat mosakodás után kb. 2 órával már büdösnek érzem, olyan savanyú szagot érzek, és a folyásom is van amikor barnás. A puncinedvem pedig nagyon sósnak érzem. A másik gondom pedig az, hogy már több éve nagyon erős szagú az izzadásom. Ok, azt megértem hogy a tinikorral együtt jár, de 20 éves vagyok. Állandóan attól rettegek büdös vagyok-e, dezodorok nem használnak, kb. egy óra múlva érzem a hónaljamnál a szagot.
2011. szept. 8. 11:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt írná valaki, elmegyek nőgyógyászhoz, ugyanis más problémám is van, csak kiváncsi vagyok szerintetek mitől lehet ez.
2011. szept. 8. 11:55
 2/5 anonim ***** válasza:

mivel mosakszol ott? mert szappannal, tusfürdővel semmiképp nem ajánlatos, mert lemarja a savköpenyt, fertőzésekhez vezethet. vagy intim mosakodóval, vagy tiszta vízzel ajánlott. a többit a doki elmondja :)

az izzadásra annyit tudok mondani, hogy az izzadság a test visszajelzése, illetve méregtelenítő folyamata. valószínűleg feltelt a szervezeted méreganyagokkal, ez okozza a kellemetlen szagot. egy méregtelenítő kúra kellene végezned, a bolti dezodorokat meg cseréld le természetes összetételűre (bio boltban tudsz ilyeneket venni)

2011. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bakteriális fertőzésed van + valószínűleg egy méhszájsebed is ill enyhe hüvelygyulladás...már rég orvoshoz kellett volna menj vele
2011. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a puncinedv alapból is savanykás. Az izzadtságról meg annyit, hogy mindenkinek van egy egyéni illata, de lehet, hogy mások számára nem kellemetlen, csak Te érzed annak.
2011. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt ilyen. Nem tudtam, mit kezdeni vele, pár év múlva elmúlt. :S
2011. szept. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!