Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nögyogyász öreg (még nem...

Ha a nögyogyász öreg (még nem voltam nála) És rossz müszerhez nyul. Vagy nem halja épen amit mondok. Szoval elveheti ugy a szüszeségem hogy rossz müszert használ?

Figyelt kérdés
jó tudom h hülye kérdés de ez a félelmem és az a gondom h ebe a honapba nem jött még meg és akinél voltam multkor(nö) azt mondta h jo hogy szoltam h szüz vagyok mer ilyenkor mást használ. és ha szolok ennek az orvosnak de mivel öreg feledékeny lehet vagy ép nem halja mikor mondom:S vagy várja mm eg az orvost akinél voltam?: mit csináljak?
2009. ápr. 21. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

eleve nem lehet olyan öreg ha érvényes munkaviszonya van.

de ha ennyire félsz a helyedben megvárnám a másik dokit.

2009. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne lógj nyelvtanórákról.

Amúgy nem lehet, mert

1. Ilyen szenilis orvosokat nem is alkalmaznak.

2. A szüzességed nem egy műszertől, nem a tampontól, és nem is egy vibrátortól veszíted el, hanem a BARÁTODTÓL. Magyarán akkor nem vagy szűz, ha járt már benned f*sz.

Ennyi.

2009. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D:D de akkor mérm onta az a nögyogyász h jo hogy szoltam mert ilyenkor más ilyen izét használ kisebbet..:D meg amugy elötte is pánikoltam ettöl
2009. ápr. 21. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Szólsz most is. Ha nagyot hall szólsz hangosan :)

Bízol benne, hogy fiatalabb korban jobb a hallás, nem remeg a kéz? Kérdezd meg hány éves! Száz évesig mehetsz, nem lesz baj!

2009. ápr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta, és azért csinálja, hogy ne fájjon. Szűzen értelemszerűen szűkebb vagy, de attól még nem veszted el egy műszertől a szüzességed!
2009. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a többi beteggel hogy boldogul, ha süket, szenilis és mozgássérült?

Gondolom, van vagy ötven éves! De mehetsz ahhoz, akinél voltál.

2009. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak ö szabadságon van és már idegesit h még mindig nem jött meg... szoval akkor szerintem elmegyek ehez az orvoshoz és köszi a válaszokat!!!
2009. ápr. 21. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!