Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen problémákat okozhat a...

Milyen problémákat okozhat a gyógyszer szedés?

Figyelt kérdés
Szoktam be venni gyógyszer ha fáj a fejem, vagy ha meg van és görcsölök akkor is!! és ha nem múlik el fél órán belül akk veszek be még egyet.. A sógornőm,és a Szerelmem azt mondta hogy lehet attól nem hízok.. és attól vagyok nagyon sovány... ez lehetséges?? értelmes választ!! köszönöm ! :)
2011. szept. 10. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem okoz olyan gyomorfájást vagy hasmenést mellékhatásként, ami miatt nem tudsz táplálkozni, akkor nem.
2011. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy néha beveszel egy fájdalomcsillapítót (vagy kettőt)nem lehetsz sovány, az biztos.
2011. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszernek, ennek is meg vannak a mellékhatásai is, de azt nem hiszem hogy attól vagy sovány. Vannak ugyan étvágytalanságot okozó gyógyszerek, de tudtommal a fájdalom csillapító nem ezek közé tartozik. Az viszon tény, hogy az erösebb fajták gyomorfájást okozhatnak,(és estetleg ezáltal nem evési ingert)ezt ha nem tapasztaltad, akkor máshol kell keresgélned a választ a soványságodra.
2011. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ohgy mitől leht.. de 162 cm vagyok és max olyan 40 kg... :S szóval nem tudom hogy mért vagyok sovány...
2011. szept. 11. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!