Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kapom el a hüvelygombát,...

Miért kapom el a hüvelygombát, ha odafigyelek mindenre?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja volt utoljára gombám (valami olyan fajta, ami a babák szájában előforduló penész), és most megint előjött.

Nem tudom, miért, mert rendszeresen tisztálkodom, soha nem ülök le máshol a wc-re.

Azt se mondhatják, hogy a barátomtól van, mert amikor kijött, mindkétszer pont öt-hat napig nm tudtunk találkozni. (az ötödik napra jött ki, a lappangási ideje meg 3-4 nap)

Nem tudjátok, miért lehet? Mit csinálok rosszul?

köszi!


2011. okt. 17. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól én még azt mondom, hogy ki kéne kezeltetni a barátodat is.
2011. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez is lehet h. allergia, vagy ennyire hajlamos vagy rá, vagy nem ölted ki magadból teljesen de sok más oka is lehet...
2011. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, a túl sok tisztálkodás sem túl jó mert megváltoztatod a ph értékedet, ha lehet csak sima vizzel fürödj.
2011. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba keletkezésének okai: /nem teljes a lista/, gyakori partner váltás, eltúlzott hygiénia /agyon mosakodás, intim sz@rok használata, kenceficék használata, ilyen-olyan törlőkendők/, belepiszkálás a hüvelybe, antibiotikum szedése, túlzott cukor fogyasztás, stressz. Próbáld meg: készíts 5 %-os ecetes oldatot figyelj oda, tudd, hogy mennyi az 5 %-os!!!/ és azzal öblögess. Hogy ez mennyire hatásos? Nos, ez az 5 százalékos ecetes oldat azonnal elszínezi még a rákos sejteket is!
2011. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
napi egyszer szoktam tusolni. a két hónappal ezelőtti alkalomkor meg a barátom is ki lett kezelve, szóval nem értem.
2011. okt. 17. 12:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad orvossal, lehet hogy candidás vagy.
2011. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ezt az ecetes vmit részleteznéd?Ha nincs tünetem vagy bajom akkor is használható?mekkora arányban kell, van e kockázata?
2011. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valóban rengeteg oka lehet, és én már hallottam egymásnak teljesen ellentmondó tapasztalatokat is a megelőzés és a kiújulás témájában. Ez egy hajlam, ha valaki hajlamos rá, akkor nagyon nehéz belőle kikeveredni, és a barátodat is okvetlenül kezelni kell, mert különben semmit nem ér az amit Te csinálsz!
2011. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden féleképpen védekezzetek gumival ha ilyen érzékeny vagy.A másik az, hogy a kezelés kúrája nem akkor hatásos ha már nincsenek tünetek, hanem utána is ekll folytatni, de persze lehet candidad van,azt vizsgáltasd ki és mellőzd az édességet ha az van.
2011. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12.41-esnek! Az 5 %-os ecetes oldat azt jelenti, hogy egy liter tiszta vízbe teszel l/2 /fél/ deci 10 %-os ecetet. Kiváló baktériumölő, öblögető szer. Naponta nem kell használni, de hetente 2-3x bátran lehet. Mellékhatása nincs! Egy régi titokról ennek kapcsán. A mamám a hatodik terhessége után megunta az erőből történő védekezést. Attól kezdve ugyanebbe az oldatba mártotta az apró szivacskáját és azt helyezte fel. Azután már soha többé nem lett terhes. Ezt a titkot egy szomszédasszony árulta el neki, akinek csak egy gyermeke volt. Soha nem volt gyulladása, folyása, gombája.
2011. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!