Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is ismer olyan 30 feletti,...

Más is ismer olyan 30 feletti, akár 40 évest aki még sose volt nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Mert én igen,szülni nem akarnak az is igaz és vigyázznak,védekeznek.Meg sok húszon feletti,harminchoz közelítő ismerősőm is van akik szintén ezen a területen szűzek.Jó nem hirdetik,de elmondták nekem,máshol tagadják.


Ti is ismertek 20,30,40 éveseket akik nem voltak még sose nőgyógyásznál vagy még szűzek is?Mert van olyan 30-as barátnőm aki szűz és ezért nem megy el.Még én se voltam de majd én elmegyek,csak érdekel


2011. szept. 11. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Tulajdonképpen mi a kérdésed ezzel kapcsolatban? Hogy érdemes-e elmenni? Akkor a válasz igen, mindenképpen, és a szüzességnek ezzel nem sok kapcsolata van, nemi betegséget nem csak szexuális úton lehet összeszedni...
2011. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kérdése az lenne, hogy ismerünk-e olyat, aki még nem volt nőgyógyásznál, viszont már nagyon ideje lenne.

De hogy válaszoljak a kérdezőnek is, én nem tudok ilyenről.

2011. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek, a barátnőm 31 éves múlt és még soha nem volt, de nem is szűz. Én már ezerszer próbáltam rábeszélni, hogy muszály lenne elmenni, mert a méhnyakrák nem válogat és évente szűrés kötelező, nem hallgat rám, makacs, hogy benne ugyan ne turkáljon a doki. Nem fél tőle, de nagyon cikinek érzi, hiába mondom neki,hogy ő nem nőként fog ránézni, főleg van egy nagyon jó barátnője, aki nőgyógyász, de még hozzá sem hajlandó elmenni. Tiszta hülye.
2011. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyen nőt.
2011. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen ismerek ilyet.

30 éves, nem fájt ott még semmije, hogy orvoshoz menjen. Vizsgálatra nem hívták be.

Nem szűz, de az első pasija szűz volt, a másodikkal nem sokat kavart. Tehát nem az a csapodár fajta, hogy mindenfélét elkapjon.

Nőgyógyász ismerőse nincs. Az orvosokkal kapcsolatban meg tragikus tapasztalatai vannak, így magától nem vetemedik arra, hogy a közelükbe kerüljön.

2011. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

91%-os!Az az igazság a barátnőd hozzáállásával kapcsolatban,hogy hiába lenne nekem nőgyógyász barátnőm,barátnőhöz én sem mennék,az nagyon égő lenne,hogy bennem kotorjon,előtte terpesszek szét,ebben megértem a csajt akiről írtál,de egy általa ismert jó orvos az más.Engem se lehet nagyon rávenni,még kell idő hozzá.


akkor nem csak nekem vannak nőgyógyászati vizsgálattól mentes barátnőim,ismerőseim.

Az egyik ismerősőm el akart már menni,de 28 és még szűz és ettől tart,mert egyszer már megpróbálkozott,be is jutott a rendelőbe,valami munkához kellett volna papír,valami rákszűrészeti kellett volna akkor volt 23 éves és a doki el kezdett nevetni halkan amikor közölte szűz és rákszűrésre jött,meg faggata hogy lehet valaki ennyi idősen szűz,aztán adott neki egy papírt vizsgálat nélkül.Mondta olyan furán néztek rá.Azóta se ment el.


A doki észreveszi mindenképp ha szűz valaki?Meg tud fájdalom nélkül szűzet vizsgálni?

2011. szept. 13. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
"28 éves és még szűz" ezt nem mondod komolyan! Elég hihetetlen! Ha valaki nem veszítette el a szüzességét, a vizsgálat előtt mindenképpen jelezze, mivel ebben az esetben vagy még a szokásosnál is óvatosabban, egy ujjal vizsgál az orvos, vagy a végbél felől /ekkor a vizsgálókesztyűt vazelinnel vagy egyéb síkosító anyaggal kenik be, hogy a vizsgálat ne legyen nagyon kellemetlen/.
2011. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerek többet is,

igaz hogy nem 14 évesen vesztették el szüzességüket és nem fekszenek le fűvel - fával, nincs intim piercingjük sem...

Házasségban élnek, ugyanaz a partnerük, mellüket önvizsgálják havonta, kéthavonta, de még nem volt semmi nyavalyájuk, ami miatt - szerintük - orvoshoz kellett volna menniük.

Női nőgyógyászhoz fognak menni, ha kell, mert könnyebb elöttük terpeszteni, mint egy férfi elött.

2011. szept. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8:14

nem kötelező, csak ajánlott a szűrővizsgálat, és nem egyértelmű, hogy évente, vagy esetleg 3 évente... az orsz. egészségügyi honlapon 2 évente ajánlott..


szerintem keressen egy női nődokit, aki elött kevésbé szégyenlős, és szerintem sokkal jobban megérti bármilyen problémáját, ha lesz, hiszen ő nem csak tanulta azt, hanem ő is "kollegina". (amúgy a női nőgyógyik is nőhöz mennek és nem férfihoz, márpedig ők csak tudják, hogy miért...)

A közeli barátnő, rokon stb nem biztos, hogy jó ötlet neki, ha ennyire szégyenlős, mert kellemetlen lehet utána találkozni, beszélgetni vele...

pedig valószinüleg alaposabb, lelkiismeretesebb lenne..

2011. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
10.10-es igen igazad van,én is ezt írtam,ismerősőhöz,rokonhoz én sem mennék,az igen kellemetlen lenne.Az ismerőseim is a szégyenlősségük és a félelem miatt nem mennek,meg a 28 éves barátnőm aki szűz,meg amitta,ne hogy beszóljon az orvos neki,már más is írt hogy rossz tapasztalata volt emiatt.Aztán utána meg már azért nem mert elmeni,mert ennyi idős lett és ha közli nem volt orvosnál,azért is neki támadhatnak.Fusztráló az egész helyzete.
2011. szept. 15. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!