Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Célszerű betétben sportolni?...

Célszerű betétben sportolni? (futni)

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem ajánlom :P

használj tampont, vagy bird ki azt a 3-4 (vagy amennyi) napot

2011. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én tuti nem bírnám elviselni

tamponnal minden gond nélkül, de a betét mozgás közben nekem nem tűnik biztonságosnak

2011. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sonas válasza:
53%
SZia! Lehet, h. kényelmetlen és látszólag nem a legpraktikusabb a betét, viszont a rendszeres tampon használat elzárja a sejtek oxigénellátását, főleg intenzív vérellátás alatt, mint pl. a futás. Ez viszont vértolulást okozhat, ami rosszabb esetben hányáshoz, ájuláshoz is vezet. Érdeklődj szakembereknél is, ne csak itt. Sok örömteli futást kívánok Neked betétben!
2011. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az előző nagyon okos lehetett, valószínűleg az olimpikonok is ezért esnek össze percenként..;) bocs, de neki a tesiórától, vagy futástól semmi baja sem lesz, az olimpikonok azokon a napokon is rengeteget futnak, természetesen tampont használnak, mert az kényelmesebb és praktikusabb, mert a betét kényelmetlen, és kidörzsöl ilyenkor!

nem, nem célszerű betétben sportolni, de próbáld ki, ha neked nem rossz, akkor .. csak rajtad áll! :) nyugidtan kipróbálhatod a tampont!

annyi ideje nincsen neki, hogy ilyeneket okozzon a szervezetedben!

;)

több kérdésed van, fordulj ide, itt mindent megtalálsz: menstruacio.blog.neon.hu

2011. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kööszönöm nagyon aranyosak vagytok:)
2011. szept. 12. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
én még talán annyit tennék hozzá, hogy mielőtt elkezded is cserélj tampont meg közvetlenül utána is, tudod, mozgás közben "jobban folyik". én is sportolok egyébként és egy darabig bírtam betétttel de aztán inkább átálltam a tamponra, kényelmesebb.
2011. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!