Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki van hasonló cipőben?...

Ki van hasonló cipőben? Folyadékkal telt mirigy a mellben, újra. Nem ciszta.

Figyelt kérdés
Még áprilisban észleltem a bal mellemben egy kb 2 centis csomót. Szerencsére kiderült hogy a legjobb ami történhetett ,folyadékkal telt mirigyféle és ott helyben leszívta az orvos a folyadékot. Kontrollra kellett ma mennem újra mammográfia , Uh és szomorúan vettem tudomásul hogy újra szép lassan telítődik a "tok" a folyadékkal nem is gondoltam volna. Az orvos mondta hogy ha nem okoz problémát akkor várjak nyugodtan,de lombikozunk. Most még kicsi nem szívták le a folyadékot. Vki másnak is van ilyen? Ha nem növögetne nagyobbra akkor talán hagynám később is a csudába ha nem fáj, van akinek többször le kellett szívni és aztán már nem kellett mert vagy nem alakult ki újra vagy maradt ugyanakkora? Válaszokat előre is köszönöm.
2011. szept. 12. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét mellemben van. Ha megtelik magától kiürül. Orvos hozzá se nyúlt a mammográfia után, azt mondta felesleges, mert van kivezető nyílása, és befelé zárt. Ne nyomogasd, ne is foglalkozz vele. Tudod, az emlőszövethez, csak nagyon indokolt esetben nyúlnak, nehogy több legyen a kár, mint a haszon.Ja, és nem most kezdődött, hanem 12 éve. 48 éves vagyok. Gondolom, most majd a változókorral elmúlik.
2011. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval neked kedves hozzászóló magától kiürül? Nem is gondoltam volna, külföldön élek és sajnos mindent nem értek,a lényeget persze igen. Az én 2 cm-es csomómat akkor a doktornő ott javasolta is hogy csapoljuk le egy vékony tű segítségével 1-2 perc volt csak, ő pont a lombik miatt akarta akkor ,hogy ne várjak mert a hormonoktól nőhetett volna,1 lombikon túl vagyok sajnos sikertelenül ,de most megint hormontablettát szedek. De remélem ez talán magától kiürül. Én 31 vagyok. Hát remélem ,nem lesz ezzel problémám,változókorig :)
2011. szept. 12. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondod nem lesz, sőt szerintem, ha várandós leszel, a jó hormonoktól magától is felszívódhat. Szorítok neked, így ismeretlenül is.
2011. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!