Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mi lehet a bajom? ötletem...

Most mi lehet a bajom? ötletem sincs

Figyelt kérdés
megvolt az első mezeszem és utána 4szer kimaradt. most azt hittem megjött, bár kicsit furcsállodtam mert fekete volt. 2nappal késöbb megnézem és kocsonya állagú nyúlós és zöldes színü valami jött ki belőlem.ugy vettem észre hogy akkor amikor mozgok, tesi vagy lépcsőzés vagy ilyesmi. se elötte se utána. mi lehet velem? az elején a fekete normális volt? és a többi? csak normális válaszokat kérnék előre is köszi.
2011. szept. 12. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A fekete alvadt vért jelent, ami normális, én inkább a zöld miatt aggódnék.
2011. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. azt nem tudod mitől lehet a zöld?
2011. szept. 13. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az első vagyok. A zöldes folyás, sajnos fertőzést jelent, úgyhogy mindenképp orvoshoz kell menned. Más tüneted nincs? Nem fáj semmi? Hány éves vagy?
2011. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13 vagyok és semmim nem fáj.szokott viszketni de ennyi.köszi a választ.
2011. szept. 13. 18:42
 5/8 A kérdező kommentje:
amugy ha elmegyek nőgyógyászhoz ő ezzel hogyan vizsgálna meg?
2011. szept. 13. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Még mindig az első vagyok. Annyi biztos, hogy egy vékony hurkapálca szerű dologgal vesz hüvelyváladékot. De éppen csak a hüvelybemenetnél.
2011. szept. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még mindig az első vagyok. Bocs, nem hurkapálca szerű dologgal vesz a nőgyógyász hüvelyváladékot, hanem inkább olyan mint a fültisztító pálca, és a végén vatta van. Tehát nem olyan hosszú, mint a hurkapálca.
2011. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem. köszi a segítéget!
2011. szept. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!