Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megkérhetem a nőgyógyászt,...

Megkérhetem a nőgyógyászt, hogy ismét küldjön el hüvelyi ultrahangra?

Figyelt kérdés
1 hónapja voltam hüvelyi ultrahangon mert az ultolsó két menstruációm csak 1-2 napig tartott.Akkor mindent rendben találtak,terhességet sem láttak.A doki felírt egy gyógyszert,de ezután is a mensim csak másfél napig volt meg és kevés volt.Holnap megyek újra a dokihoz.Kérhetek ismét ultrahangot?Nagyon szeretném tudni,hogy mitől ilyen kevés a mensim.De akármennyi dokinál voltam mindegyik a fejemhez vágja,hogy ezek a vizsgálatok nagyon drágák ám!Merjek szólni?
2009. ápr. 22. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek okát hüvelyi UH-n nem tudják megállapítani. Inkább ciklus eleji hormonvizsgálatot kérj (ösztrogén, Lh, prolaktin, FSH), ezek értékéből többet megmond a doki.
2009. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam ismét ultrahangra mert az előzőnél álítólag nem volt peteérésem.Kiváncsi lennék rá,hogy most van-e.
2009. ápr. 22. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Babát szeretnétek? Mert akkor mindenképpen válts nőgyógyászt, olyat keress, aki megérti a problémádat és törődik veled. A peteérés egyébként nagyon sok nőnek nem a 14 nap környékén van, ha csak egyszer nézett meg, nehogy megállapítsa már, hogy nincs peteérésed. Szerintem inkább hormonális oka lesz a kevés mensinek.
2009. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!