Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megkérhetem e hogy a nőgyógyás...

Megkérhetem e hogy a nőgyógyászt hogy vizsgálaton ne használja a kacsát és hogy ne vizsgálja a melleimet?

Figyelt kérdés
Az első vizsgálatnál megtudja állapítani hogy mi bajom?
2009. nov. 20. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Hát persze : mielőtt vizsgálatra mész, írd össze, hogyan vizsgáljon az orvos és mit vizsgáljon!


(Ne csodálkozz, ha rövid úton kivág a rendelőből!)


Javaslom, hogy a "kívánságlistádat" csak olyan orvosnak add oda, ahova soha többé nem akarsz menni!... :-P

2009. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Hogy nézi meg akkor a méhszájadat? És miért ne nézze a melled? Marhára nem értem, hogy miért nem akarják az emberek, hogy kiderüljön van-e valami bajuk, mi a bajuk.

A legegyszerűbb, ha távgyógyászhoz fordulsz, aki telefonon keresztül gyógyit.

2009. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.én is nagyon szük vagyok,gondolom te is,és nekem is fáj mikor kacsával vizsgál meg az orvos,de sajnos ez ezzel jár,hidd el ki lehet birni!:)A melleidet is nyugodtan nézze meg,gondolj bele valami komolyabb bajod van és te nem engeded ,hogy megvizsgáljon,és netán belehalsz valami betegségbe ez miatt ,mert nem engedted.ne kockáztass,az orvos igenis vizsgáljon meg,sőt még azért kell rájuk orditani,ha nem vizsgálnak meg!
2009. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
évente egyszer kell a kacsa, a mellet szerintem meg nemgond ha ellenőrzik. az én nőgyógyászom ezt nem tette, nincs panaszom, de jó az elővigyázatosság.
2009. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, azt - ha egyéb okból (pl. elhúzódó fertőzésnél kenetvétel, belső sérülés, elváltozás stb) nem indokolt - csak évente egyszer, a rákszűrésen csinálják. Ennyit meg csak kibírsz, nem?


Amúgy többnyire csak egyik kézzel benyúl, másikkal pedig a hasadat kívülről nyomkodva megvizsgál, amikor kihúzza az ujját, ránéz a kesztyűre, van-e folyásod, megnézi a külső nemi szerveidet, és már kész is.


Nem illik egy orvosnak megszabni, hogy hogyan vizsgálhat és hogyan nem! A fogorvosnál is megszabod, hogy doktor úr, tömje be a fogamat, de nem fúrhat?! Az a fontos, hogy ha odamész, kiderüljön, bármilyen bajod van! Azt az 1-2 perc kellemetlenséget ki lehet, sőt ki kell bírni.


Milyen érdekes, hogy ugyanazok a tinik, akik a szex topikban kikérik maguknak, hogy ők igenis már 13 évesen is felnőtt nők(!) és ehhez mért jogaik vannak, egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálat apropóján itt aggódnak, hogy most akkor tényleg megnézik a nuniját, tényleg le kell vetkőzni, tényleg hozzáérnek a cicijéhez?!

2009. nov. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
07:04_essel eggyet értek!!!!!!!!!!!!!!!!Ha nagy lányoknak érzik magukat,akkor egy vizsgálat miatt se nyavajogjanak!!!!!!!
2009. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én már több nőgyógyásznál voltam, de egy sem vizsgálta sosem a melleket.
2009. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem nem vizsgált kacsával,hanem műanyag hengerszerű dologgal:-)semmi rossz nem volt benne:)

(ja,amugy magádoki és lehet azért mert már szűltem:-)

2010. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!