Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nőgyógyászom, azt mondja...

Ossii kérdése:

Ha a nőgyógyászom, azt mondja hogy "nőgyógyászatilag nincs problémám" és ultrahangon se mondtak igazán semmi konkrét bajt, akkor ugye terhes sem vagyok?

Figyelt kérdés
hülyén hangzik a kérdés tudom,de a nőgyógyászoknál,emmnyi az esély,hogy tévednek ?
2011. szept. 12. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nőgyógyászatilag nincs semmi problémád, nem azt jelenti, hogy nem vagy terhes.
2011. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de az ultrahangon csak ki kéne derülnie ,nem ? vagy látszódnia kéne.
2011. szept. 12. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány hetes a terhesség. Ultrahangon is csak egy bizonyos idő múlva látszik. De talán vegyél egy tesztet. Vagy ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz.

Esetleg megkérhetted volna az orvost is, hogy utaljon be laborba...

2011. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

körülbelül 5 hete voltak a "lenti" szúrásaim,azért mentem el is.

Védekeztünk. Ez természetes .

2011. szept. 12. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Az uh csak a majd 4 hetes terhességet mutatja ki biztosra, de még olyankor is előfordul, hogy üresnek tűnik a petezsák tehát nem látszik egyértelműen, hogy van-e benne baba.

Javaslom 1-2 hét múlva csinálj tesztet.

2011. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Holnap is mindenféleképpen visszamegyek.

Nem hagyom annyiba. A nőgyógyász amúgy azt mondta,hogy esélyes ,hogy vese bajaim hozták elő ,a szúrásokat is,ami húgyvezetékben volt. Ezért kérdeztem rá itt is :)

2011. szept. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!