Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehetne segíteni, hogy...

Mivel lehetne segíteni, hogy megjöjjön a menstruációm? Alapjában elég hosszú a ciklusom (ált.39-42nap), de nemrégiben betegség miatt lefogytam 48kilómból 5kilót és lehet, hogy a fogyás miatt (vagy a stessz miatt) felborult a ciklusom?

Figyelt kérdés
Előzőleg a fogyás végén jött meg 54napra és most meg nem akar megjönni, pedig ma vagyok a 49.napban.Sokszor érzem, mintha meg akarna jönni.Barátommal eszembe jutott, hogy esetleg terhes vagyok, de mivel nem feküdtünk még le és egyéb dolgokra is nagyon figyelünk ez kizárt. Mitől lehet a késés és hogyan tudnám segíteni a megjövetelt?
2009. ápr. 22. 18:38
 1/3 anonim válasza:

mindenképp menj el orvoshoz.

általában fogamzásgátlóval szokták beállítani a ciklust.

2009. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb ha elmész dokihoz, de addig is kipróbálhatod a cickafark teát. Napi két alkalommal(reggel-este) egy egy csészével megiszol. Csodákra képes a ciklus rendezésében! Nem túl finom de ízesítés nélkül próbáld inni. Egy idő után meg lehet szokni és tényleg nagyon hatásos. A ciklusodat is lerövidíti és rendberakja.
2009. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak valószínűleg nem szedhetek fogamzásgátlót, mert családomban senki sem szedhet és mivel nekem is csomósodásra hajlamos a mellem valszeg énse.
2009. ápr. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!