Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájnak a melleim. Szerintetek...

Fájnak a melleim. Szerintetek lehet valami bajom vagy csak izomláz?

Figyelt kérdés

Egy-két napja kezdtek fájni, és így főleg tapintásra érzékenyek, illetve most már eléggé fájnak tapogatásra.

Nem vagyok terhes (nem élek nemi életet), nem szedek gyógyszert, és nem volt a közeltmúltban semmi különösebb betegségem, balesetem.

A melleim főleg a külső oldalon és alul érzékenyek/fájnak, és külső ránézésre semmi bajuk.

Mindakettő kb ugyanúgy, ugyanott fáj/érzékeny.

Lehet ez nagyobb igénybevételtől? Az utóbbi másfél hétben elég sokat kellett bicikliznem, és azon gondolkoztam, hogy ez lehet-e attól izomláz vagy ilyesmi, mivel mindkét mell ugyanúgy érintett.

Melltartót ami ténylegesen tartja a mellem nem tudok hordani, mert túl kicsik hozzá a melleim, nincs értelme.


2011. szept. 12. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet azért fájnak mert nőnek.
2011. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21, szóval nem. De amúgy 12 éves korom óta nem nőttek.
2011. szept. 13. 00:01
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

A mellben nincs izom,így izomlázad sem lehet.Valószínű,hogy a menstruációd fog megjönni és a mellfájdalom lesz az egyik velejárója.Nekem minden hónapban a menzet előtt pár nappal,megduzzad,fáj,érzékeny.Már az is fáj ha a póló hozzáér.

Egyébként kis mellűeknek nagyon jó szokott lenni a sport melltartó.

2011. szept. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem érzel semmi keményet tapintásra, akkor nincs mitől félni. igen lehet izomláz is, vagy elaludhattad. nekem is szokott fájni ha reggel felkelek és este sokat forgolódtam, így sokat nyomódik. sok oka lehet. egy kicsit maszírozd át finoman, mindennap, bekenheted izomlazítóval is.
2011. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

második vagyok..

" A menstruációs ciklus második felében a mell teltebb, feszesebb, mirigyesebb tapintatú, gyakran érzékenyebb is."


" A mellben kizárólag a bimbó körül vannak piciny izomrostocskák, ezek hidegben, érintésre, szoptatáskor stb. akarattól függetlenül összehúzódnak, és kiemelik a megkeményedő bimbót. Olyan izmok azonban, sajnos, nincsenek, amelyek meggátolhatnák a keblek megereszkedését. Tornával egyedül az emlő alatti izmok fejleszthetők. A bőr és a kötőszövetes szalagok megnyúlását egyedül melltartó viselésével lehet lassítani."

2011. szept. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az elfekvésben lehet valami, mert a hétvégén kempingeztünk, és bár polifómon aludtam, azért mégiscsak viszonylag kemény volt, és én meg csak hason tudok aludni.

Amúgy a melleim nem szoktak fájni ciklus során, meg úgy egyáltalán nem szoktak, amiért furcsállom is. Mert máskor is ugye kempingeztem már, és akkor nem fájtak így.

2011. szept. 13. 00:33
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Szivem.... azért mert 21 vagy még nőhetnek a melleid. Én 24 vagyok és még mindig nőnek. Ez van.
2011. szept. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!