Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves elmúltam, volt már...

15 éves elmúltam, volt már folyásom, vannak melleim, nomális mérteűek. Mért nem jött meg?

Figyelt kérdés
Viszont sokáig éjszaka bepisiltem de az elmúlt úgy nyár elején.Mi lehet a gond?
2011. okt. 5. 17:17
 1/3 anonim válasza:
100%
nekem se jött még meg én is 15 vagyok ne aggodj majd el jön az ideje de ha nem jön meg 17 után se akk menj nőgyógyászhoz
2011. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha orvoshoz mennél, de inkább a bepisilés miatt. A menstruációval egy pár hónapot várhatsz, de ha 16 éves korodig sem jön meg, akkor menj orvoshoz.
2011. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj még ha nem jött meg neked. de ahogy az hozzászólók is mondták ,akkor menj orvoshoz, ha 16-17 korodra sem jön meg.


nekem 11 évesen jött meg, most vagyok 13 éves.

igazából ne röhögjetek ki, de nekem is sokszor előfordul, hogy éjszaka bepisilek, főleg, amikor fáradtabb. stresszesebb vagyok. :////

2011. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!