Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzésem van 2 hónap...

Gombás fertőzésem van 2 hónap alatt már 3adszorra, de még leginkább csak a viszketés, meg az égés van jelen. Ha a folyásomban csak gombostűfej nagyságú darabkák vannak, akkor elég, ha csak canesten kenőcsöt használok, vagy ide kell már a kúp is?

Figyelt kérdés
2 hónapja pimafucin nevezetű gyógyszert kaptam az orvostól 2 hete viszont canesten kombit használtam, ami kigyógyított, de visszaestem . Szerintetek elég az ha most is canesten kombit használok, vagy inkább keressek fel újra egy orvost ?
2009. ápr. 23. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A parodat is kezelik?

A baratnom a candida dietat csinalta meg, es azota nincs ilyen gombas fertozese, pedig sokat szenvedett vele.

Keressel ra erre a dietara, es csinald meg. A kremmel, kuppal az a baj, hogy nem melysegeben, tehat nem a szervezetedbol oli ki a gombat, hanem csak ugymond feluleti kezelest nyujt. Latod, mar vissza is estel ahogy abbahagytad a kremet.

Kuloben sok ilyen gombas kerdes volt mar, ott is olvasd el a valaszokat! Es szoktak a szerelem szexben is kerdezni ezzel kapcsolatban.

2009. ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ hasznos volt számomra ! a barátom majd mostantól lesz kezelve,hogy ez a lehetőség is ki legyen lőve. A candidás diétát meg mindenképpen kipróbálom, hátha segít.


Várok még válaszokat !!! Érdekel, hogy mások hogy gondolkoznak erről !!! Előre is köszönöm

2009. ápr. 23. 00:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég gyakran előjött 2havonta, pedig a párom is lett kezelve és csak egy partnerem van.én elkezdtem szedni a grpefruit cseppet, mert ez jo immunerősítő, és attol is lehet gombás vki hogy gyenge az immunrendszere!februárban kezdtem el szedni és azóta hál istennek nem jött vissza, a doki sok vacakkal kezelt,de egyik sem vált be, csak a pénztárcám ürült! itt a link,ezt olvasd el és végy egy ilyen cseppet, megéri napi 2szer 10-15csepp és hidd el jobb lesz.


[link]

2009. ápr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
A kezelések elvégzése után, ha már nincs semmi gond, de a kezelés időtartama alatt, mindig nagyon figyeljetek oda a higiéniára, ezalatt értem a kézmosást,stb. Nálunk is volt ilyen helyzet, de megoldódott. Én Pevaryl hüvelykúpot használtam, a párom meg Pevaryl 1% krémet.
2009. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!