Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, fiúosztályban a nehéz...

Lányok, fiúosztályban a nehéz napokon hogy oldjátok meg, ne legyen túl feltűnő, hogy épp tampont cserélni mentek?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés, de most először vagyok olyan osztályban, ahol csak én vagyok egyedül lány. Természetes dolog meg minden, de akkor se akarom az orrukra kötni hogy épp menstruálok, de egész nap össze vagyunk zárva ugyanabban a teremben, és nem akarom, hogy lássák, hogy ilyenek miatt szaladgálok a mosdóba. :D Ötletek? Mondjuk alapból legyen a zsebemben, vagy diszkréten vegyek ki egyet a táskámból, mikor zsepit is?
2011. szept. 14. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Eleve tartsd a zsebedben, és amúgy elég annyit mondani, hogy WC-re mész.
2011. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szünetben cseréld, ha egyik teremből a másikba mentek, akkor beviszed a táskádat is a wc-be, és senkinek nem fog feltűnni.
2011. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nyilván szünetben szeretném, csak mi mindig ugyanabban a teremben vagyunk egész nap, szóval nem mászkálok táskával a folyosón, mert amúgy így csinálnám. :)
2011. szept. 14. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
A tenyeredben elfér a tampon.
2011. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekunk pl. van egészségugyi csomagunk, én annak a legalján tartom
2011. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Én is fiú osztályba jártam, bár igaz, hogy főiskolán és sporttagozaton. Soha csináltunk ügyet belőle, a fiúk sem. Én egyébként papírzsepibe tekertem 2 tampont és a zsebemben tartottam így, ugyanez volt a betéttel is. (csak edzésen tamponoztam)

ha nincsen zsebed, akkor vegyél elő egy papírzsepit és abba a tampont, nem fogják észrevenni. Egyébként táskával is be lehet menni a budiba, ha nagyon kell.

Kezeld teljesen természetesen, nem vagytok már ovisok, nem fogják a fiúk sem figyelgetni. Ha esetleg észreveszik, akkor mi történik?

2011. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajjistenem 14 évesen miért nem jó a betét??? :-O
2011. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!