Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek szerint megfog jönni?

Ezek szerint megfog jönni?

Figyelt kérdés

Ezek szerint megfog jönni?

Kb. minden reggel alul begörcsöl a hasam és hÍg lesz a székletem. Anyától megkérdeztem h neki hogy jött meg és neki is hÍg volt a széklete. Akkor.. nő a cicim kb. 5 hónapja van fegérfolyásom és mostanába nagyn hamar srok és nagyon hamar felkapom a vizet. köszi előre a válaszokért. 12/L ja és kb. 2 naponta többlesz a fehétfolyásom


2011. szept. 14. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamikor meg fog jönni.
2011. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nagy az esély rá! Mondjuk Nekem csak egy-két napi fehér folyásom szokott lenni, mielőtt megjön, de hasfájással én is szoktam küszködni. De életkor alapján is már benne vagy abba a korba, meg azok alapján is amit leírtál nagy az esély rá, hogy néhány hónapon (vagy akár heten) belül megjön. (Mondjuk Nekem semmilyen előjel nem volt, mikor először megjött)


Bár Nekem szokott lenni olyan is, hogy van fehér folyás, meg hasi görcs, de mégse jön meg, hanem néhány nap múlva elmúlik. (de épp ez az, hogy az csak néhány nap volt, nem 5 hónap, mint Neked)

2011. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja megmondani pontosan, hogy mikor fogsz menstruálni. Annyi biztos, hogy ha 16 éves korodig nem menstruálsz, orvoshoz kell menned.
2011. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!