Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek szerint a barátnömnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint a barátnömnek megfog jönni?

Figyelt kérdés
A b.nőm 17 éves az előző menstruációja május 29.én jött meg neki és a ciklusok időtartama 34 nap szokott lenni, de rendszertelen a menzisze!A ciklus felénél volt neki peteérése, mint ahogy az szokott is lenni, de két napig kicsit véres volt utána már visszaállt és fehérres volt!Most július 3.-a van és 1 nappal hosszabb már a ciklusa tehát 35 napos, mint ahogy szokott!De az nap, amikor meg kellett volna jönni tehát júl2.-án az alhasi tájékán már érzett enyhe fájdalmakat, ami később erősödött, ezenkivül kicsit rossz kedve is volt és a hüvelye kicsit lúgosabb volt tehát nyálkásabb, mint szokott!Júl 3.án reggel megmértük a sulyát 1 kg-mal több, mint szokott és csak kis csokit evett! A höje 36fok! Ezek a tünetek lehetnének, hogy megfog jönni???
2009. júl. 4. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDD

ne haragudj de mintha egy orvosi jelentést olvastam volna xD

nincs abban semmi baj, hogy késik (kivéve akkor ha védekezés nélkül szexeltetek bár ezt biztos írtad volna) meg rossz kedve is volt.. szerintem biztosan megfog neki jönni egy-két napon belül..

csak nyugi :)

2009. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen. bár nemtudom ennek a kérdésnek mi értelmeO_O:D
2009. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi kihagytam,amikor peteérése volt ak gumi nélkül 1x beléhatoltam...tudom h hülyeség volt...és most ezér izgulok érte! szóval nem megszakitásos módszer volt nehogy azt higgyétek csak ilyen egyszeri behatolás!
2009. júl. 4. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is behatoltam 1szer gumi nélkül. Szarrá izgultam magam, mert megjött neki de csak 1szer és nem is érzett semmit... Izgultam, izgultam, 15 éves vagyok, nem akarom elrontani az életem. Aztán megjött neki rendesen. Arra jó volt, hogy nagyon megfontoltak lettünk és kivétel nélkül mindíg nagyon védekezünk.
2009. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ez olyan aranyos! Ne aggódj, de azért nagyon örülök, hogy így aggódsz a barátnődért! *.*=)
2009. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem nem lesz baj. Ez a nagy meleg sokakat kikészít... Azért ha pár nap múlva sem jönne meg neki, mindenképp vegyetek egy tesztet. Amúgy nekem múltkor egy egész hónapot késett, szóval én már semmin sem csodálkozom...
2009. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet, ha pozitív akkor jó ideig nem fog :) Viccet félretéve ne félj, nagyon beleástad magad a dologba, ha pár nap múlva nem lesz meg, és már szétizgulod magad, menjetek el nődokihoz.
2009. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!