Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha viszket a hüvelyem kenhetem...

Ha viszket a hüvelyem kenhetem sima canesten krémmel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha egy ideje már viszket és biztos vagy benne h esetleg hüvelygomba akkor kenheted bár én mindig canesten kombit vettem mert nem tudhatod hogy belül mi van.
2011. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy tegnap óta olyan érzésem van mintha felfáztam volna, gyakran járkálok wc-re. Ez tünete lehet??
2011. szept. 15. 16:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán el kéne menni orvoshoz. Mert nem csak gombától viszkethet..
2011. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül ne kend semmivel, mert nagyobb bajt csinálhatsz.
2011. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a hüvelygomba mindig együtt jár valamiért a felfázással, lehet azért mert ha legyengül a szervezet akkor nagyobb eséllyel lehet gombád, érdemes orvossal megnézetni bár nekem 2-szer volt ilyen kb 4 év különbséggel és canesten kombi elmulasztotta.
2011. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Canesten krémet nem szabad a hüvelybe kenni!

Azt csak külsöleg használd. A hüvelybe a Canesten kombi kúpját kell felrakni.

2011. szept. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A Canesten csak gombára jó, arra is egyre gyatrább a hatása a fokozódó rezisztencia miatt. A kórokozót kell megállapítani, annak megfelelő kezelés alkalmazni, majd visszatelepíteni a hüvelyt védő tejsavbacilusokat. A hüvelynek legalább 500 kórokozója van, ebből 3 a leggyakoribb gomba (candida albicans, stellantoidea és tropicalis). Szóval, ennek megoldása orvosi feladat és ne barkácsold odahaza, mert a végén a fogamzóképeességedet is elveszítheted. Szülész-nőgyógyász szakorvos vagyok, tudom mit beszélek. Ha szeretnél velem konzultálni: 06209562513
2011. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kend. Menj el nőgyógyászhoz, ha gombás fertőzésed van kúpot fog rendelni. A partneredet is kezelni kell, hogy ne fertőzzétek egymást
2011. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
jól mondta valaki előttem%!!!!! nekem is ilyen volt, de canesteint használtam, meg amúgy gondoltam h majd elmúlik, de kibírhatatlan volt a fájdalom, először csak a kúpot használtam utána pedig krémmel együtt vettem, azt hittem belül kell kikenni, de nem, csak külsőleg. aztán megint olyan lett, és harmadszor is vettem. azóta semmi bajom.
2011. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mindenképpen menj el nőgyógyászati szakrendelésre! Azért, mert te úgy gondolod, hogy gombás fertőzésed van, még nem biztos, hogy az úgy is van. Ill. a gomb.-fertőzésnek is több fajtája van, amelyek különböző kezelést igényelhetnek. Azzal viszont biztosan nem ártasz, hogyha pár napig minden vizeletürítés után meleg kamilla teás vízben megmosod.
2011. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!