Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs derékfájdalom...

Menstruációs derékfájdalom ellen mit lehet tenni? Tapasztalok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Huh, néha nekem is van, én csak nyűgös vagyok 1-2 napot és kész. Annál tovább még nem tartott. Jól beöltözök/betakarózom ha lehet és forró teát iszom. ettől gyakorlatilag nem lesz jobb, de agyilag azt gondolom, hogy igen és ettől már jobb! De komolyan. Mondjuk én szeretek forró teát inni, ez amolyan jutalomfalat vagy mi számomra. Ha mondjuk filmet szeretnék nézni, akkor azzal jutalmaznám magam vagyis azzal kárpótolnám magam a fájdalomért. Szóval agyilag hatok... Bogyókat nem szednék... Max pezsgőtablettát, úgy tudom az is jó valamire.
2011. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A viktoriánusok is használták, én is a jó öreg Agatha Christie-től tanultam, meg a derék németektől, akik őrzik a jó hagyományokat: a csaodatevő melegvizes palack.


Ha ágyban vagy, akkor ülj fel, támaszd a derekadnak, majd szép óvatosan támaszd vissza a hátadat. Azt még nem mertem megtenni, hogy ráfekszem, de ha nagyon fáj a derekam, akkor összecsavarok egy polárplédet, a derekam alá teszem és arra fekszem. Ilyenkor a melegvizes palackot a hasamra teszem, vagy egy nagy plüssmacit keresek (egy öreg bútordarabot:)) és azt teszem a hasamra, melegítőnek. Mindig bevált eddig.

2011. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)
2011. szept. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!