Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés után, amikor megtörlöm...

Pisilés után, amikor megtörlöm magam, kicsit véres lesz a papír, de csak ennyi. Ez lehet menstruáció?

Figyelt kérdés
Szégyen ide, szégyen oda, nem tudom eldönteni, hogy mit csinál a szervezetem. Meg kellett volna jönnie a menstruációmnak 2 hete, de nem jött meg. Csináltam tesztet, kettőt is, negatívak lettek. Voltam orvosnál, kb 2 hete, nem talált problémát. Amikor úgy érzem magam, mint menses előtt szoktam, pl. tegnap (és 2 hete is, amikro először fordult elő) akkor is csak annnyi, hogy pisilés után amior megtörlöm magam, kicsit véres lesz a papír, de csak ennyi. Nem kell tampont vagy betétet használnom, mert amúgy nincs semmi. Ugyanez volt 2 hete is, kb 1 hétig tartott akkor. És tegnap este óta megint ez van... mi hát ez??? Bocs, ha nem teljesen érthető, de azért remélem ki lehet hámozni, mi a gondom...
2007. júl. 14. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
közti vérzés, és nem egészen normális..gyógyszert szedsz? mert ha igen, lehet másik kellene-szal, uzsgyi vissza a dokihoz, ne hagyd magad: labor, uh ilyesmi...ok nélkül nem vérezget az ember,és nem marad ki sem ok nélkül, ha a doki most se talál semmit, keress másik dokit
2007. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normalis korulmenyek kozott nem kellene ,hogy verzes mutatkozzon.Azonnal orvoshoz kell fordulni,mert lehet terhesseg ,de sajnos rosszabb is, Ez azonnali kivizsgalast kivan. Meg idejeben meg kell akadalyozni az esetleges specifikus leletet,
2007. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, hogy vesehomokod van és ezért csak pisilés után van min. vérzés.

Esetleg valamilyen hormonzavar miatt nem tud lelökődni a méhnyálkahártya.

Szerintem is orvos a megmondhatója.

2007. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Almádi válasza:
100%
Nekem is ugyan ez a problémám.voltam dokinál azt mondta minden ok de akkor mi ez? Nem értem
2016. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Acs .Barbara válasza:
100%
Sorry hogy bele dumalok mas kerdesebe de nekem kesett het napot. Es most verzek. Nem tul sotetet inkabb halvany pirosat es egy ket ici pici alvadt ver van. Meg ha kitorlom de a betetbe meg ket kis potty egy nap alatt. Ket negativ teszt utan mar nem tudom mit gondoljak. A fejem faj allandoan ennek. Hanyinger elofirdul. Igy kizart a terhesseg?
2016. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!