Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az, hogy minden...

Mitől lehet az, hogy minden menstruáció után fáj a pisilés néhány napig? Csíp és fáj! 8éve küzdök húgyhólyaghuruttal, az most egy fél éve (lekopogom) nem jött elő! Ez a fájdalom ahhoz hasonló, de mindig a mensi után és pár napig!

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Urológus látott? vizelettenyésztés volt?
2009. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Soha semmi, csak antibiotikumot kaptam! Alhasi utrahang volt, de ott semmit sem találtak!
2009. szept. 7. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy csak szex után jött elő mindig.Aztán amúgy is csak úgy előjön,már megőrülök tőle,úgy fáj a pisilés.Szerintem nőgyógyhoz menj ezzel.Ja,ha érdekel,nekem van erre a fájdalmas pisire egy nagyon jó teakeverékem.Mindig beválik!!Ha érdekel,megírom miből kell és mennyit keverni.Tényleg jó,és természetes!
2009. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia, megköszönném ha leírnád, már bármit kipróbálok, csak ne fájjon! És érdekes mert 1napig fáj, ah abbamarad a mensim! Utána semmi!
2009. szept. 9. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a hormonszint változásáal lehet összefüggésben, hogy ilyenkor jön elő a hólyaghurut. Nekem is állandóan ez van, és mondta a doki, hogy ettől is lehet. Illetve lehet még a tampontól is. Engem a nőgyógyász és az urológus is eltanácsolt a tamponhasználattól, mert hólyaghurutra és egyéb fertőzéskere hajlamosít. Próbáld ki, hogy alegközelebbi menseskor betézezel, és figyeld, kijön- e a hurut.kezdj el szedni kúraszerűen tőzegáfonya kapszulát, nekem ez vált be az összes természetes gyógyhatású cucc közül. Igyál sok teát, vizet mellé.
2009. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szedem a tőzegáfonyát és igyekszem minél több folyadékot inni! 2-3 liter megvan naponta, de ezt is kevésnek találom néha...
2009. szept. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!