Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek nőtt a melle a tablettá...

Akinek nőtt a melle a tablettától, mennyi idő után vette észre? (Többit lent. )

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem mindenkinek nő a fogamzásgátlótól, de arra lennék kíváncsi, hogy akinek igen, annak mikor?
2011. szept. 16. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Beláthatod, hogy ez nem normális dolog. Mivel a tabletta egy álterhességet tart fenn, a szervezet helyett alakítja a hormonrendszert, ezért én nem szedném, hogy nagyobb legyen a mellem. Van aki hízik tőle, van akinél más mellékhatások vannak, de egyformán ártalmas mindenkinek, mivel egy műhormon. Amúgy a mellékhatások akár két hét után már jelentkezhetnek, de lehet hogy csak hónapok vagy évek múlva. Egyénfüggő.
2011. szept. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vaszily katalin ***** válasza:
én 30 vagyok.abahagytam a szedését mert kevesebet kivántam a szexet mit elöte .ja s férjem is kérdezte miez hogy nem kell heti 3-4szer.ugyhogy marad az ovszer.de nem álado partner mellet még az ovszer is kell
2011. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!