Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esélye annak h...

Mennyi az esélye annak h meghizok a novynette fogamzásgátló tablettától?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász megkérdezte h akarok-e szedni fogamzásgátlót mikor kivizsgáláson voltam és én először azt mondtam h nem,megkérdezte h miért,én meg mondtam h szinte mindenki elhizik tőlle,eddig még egy olyan emberrel sem találkoztam aki nem hizott volna meg a fogamzásgátlótól. Aztán azt mondta h ez nem igy van,lehet rosszat szednek azok akik elhisznak mert ez függ a sulytól meg a magasságtól h milyen kell és felirta nekem a novynette-t. Mondta h nyugodtan szedhetem ettől nem fogok meghizni sőt még az arcom is kitisztul tőlle,nem lesznek pattanásaim. Nektek mi a véleményetek?
2011. jún. 20. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mimimimi? Nőgyógyász rádtukmálta a tablettát és se vérvétel se semmi felírta? És te még ehhez az idiótához jársz?
2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem híztam el, úgyhogy legalább egy emberrel már találkoztál.

Hogy te elhízol-e, annak 50% az esélye. Vagy igen, vagy nem. Az 50% 0-ra csökkenthető, ha rendszeresen méred a súlyodat, és nem várod meg az elhízást, hanem 3 kg után visszacsattogsz az orvoshoz és kérsz egy másik tabit. Mert igaza van: a nem megfelelő tabi hizlal, a megfelelő nem.

2011. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, és még egy: inkább hinnék egy 12 évet tanult nőgyógyásznak, mint amatőrök véleményének. Itt mindenki hallott vagy olvasott valamit, és mindenki nagyon okos. Csak: nem ért hozzá.

A pattanásaid arra utálnak, hogy a hormonjaiddal valami nincs rendben. Ha rendbehozzák (hormonnal, ami a fog. gátlóban van), elmúlnak a pattanások.

Jelzem, nem a pattanáson van a lényeg, hanem azon, AMI a pattanásokat okozza. Ezt a doki látta, amatőrök meg nem látják. Ennyi.

2011. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

30 éve szedek fogamzásgátlót és nem híztam tőle,pedig közben 3 gyereket is szültem.

és az ismerőseim sem.Szerintem sokan csak esznek,nem sportolnak,aztán ráfogják a tablettára.

Annyira kevés hormon van benne,hogy nem is tudnál hízni tőle.

2011. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én sem nagyon sportolok,és eszek össze vissza mindent amennyi jól esik és nem látszik meg rajtam egyáltalán...reméllem ez igy is marad ha elkezdtem szednia fogamzásgátlót...igaz minimálisat sportolok,megyünk majd uszni meg teniszezni kicsit a baránőkkel...
2011. jún. 20. 11:28
 6/8 anonim válasza:
A fogamzásgátlótól nem hízol, esetleg csak növeli az étvágyadat. A fogamzásgátlóban olyan keves a kaloria, hogy ha csak azt enned, le fogynal.Ezt persze ne probald ki:)
2011. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nem minden gyogyszertől hízhatól.

a másik a sport nem árt :)

2012. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hu ez jo régi.. ez tök hülyeség Novynettet szedek én is nem híztam meg a melleim sem nottek meg.. csak szimplan depresszios es rossz hangulatu lettem tole , meg érzékeny

. De szo szerint. Meglátok egy kobor kutyust es elbogom magam. És a legrosszabb az az hogy nem kívánom a szexet.. a fogamzasgatlonak az a lenyege hogy szeded nem leszel terhes es agyba-fodbe szexelhettek... hat nem :( es hiába van benne keves hormon

2019. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!