Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt alvadt...

Menstruáció alatt alvadt vérdarab?

Figyelt kérdés
3 napja van meg,de késett is. És ma reggel 2 db alvadt vér darab jött ki,az egyik fele havlány,vagyis inkább világos sárgás volt,a másik pedig vörös. Ez normális? Persze alvadt vér már többször előfordult sok év alatt,de ilyen még nem,hogy világos volt az egyik fele.
2011. szept. 17. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
az alvadt vér kóros - (nem biztos, hogy alvadt volt, lehet, hogy csak annak vélted, de menj orvoshoz, mondd el)
2011. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen ez nyálkahártya darab, az alján a mirigyek sárgás színűek ezekből táplálkozik az embrio az első pár hétben amikor beágyazódik, pontosabban az ebből kiválasztódott folyadékból, ez általában egy két de van akinek több darabba válik le mensikor, őszinte leszek én akkor láttam először ezt a sárgás részt amikor terhes voltam, vagyis volt pozitív tesztem , ennek ellenére két nap múlva nagyon erős mensivel megjött.
2011. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen, előfordulhat, ne aggódj emiatt.

Lehet, hogy volt egy korai, elhalt terhességed, ilyenkor előfordulhatnak nagyobb vérdarabok a menstruáció folyamán, de az is lehet, hogy csak a nyálkahártyád volt vastag ami szintén normális.

2011. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi,terhes nem vagyok,3 tesztet csináltam. Az első babámnál az első teszt kimutatta a pár napos terhességet.
2011. szept. 17. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:
előfordulhat alvadt vérdarab,vagy amit annak nézel,az a nyálkahártya...
2011. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindíg jönnek alvadt vérdarabok és nem kóros.
2011. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"A menstruációs váladék elsősorban méhnyálkahártya szövettörmeléket és vért tartalmaz. "
2011. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. szept. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!