Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mire számíthatok?

Most mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy már ezek a tünetek alapján közel vagyok a menzeszhez, vagy fellélegezhetek: majdnem másfél éve van fehérfolyásom, ingerlékeny vagyok mostanában, naponta egyszerkétszer begörcsöl lent a hasam, szőrös vagyok, a melleim már elég nagyok. Idegeskedek még azon is, hogyha elsőre nem találok meg valamit, pedig máskor szinte reflexból átkutatok mindent, hátha előkerül. Nagyon nem szeretnék még menstruálni, de csak az igazat mondjátok! 11/L
2011. szept. 17. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem 2 évig volt folyásom, kezdett nőni a mellem és énis eléggé ideges voltam mindenen. rengeteget görcsölt a hasam. most májusban jött meg egyszer, azóta semmi. szóval ha megjön egyszer akkor nem biztos hogy mindig meglesz. ennek be kell állnia. nekem mielőtt megjött, nagyon hamar zsírosodott a hajam, és olyan volt, mintha lent ki akarna szakadni a gyomrom. énsem akartam, de el kell viselni. de ne ijedj meg, lehet hogy neked sem mostanában jön még meg. 16 éves korodig még ráér:)
2011. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan nem lehet tudni. Lehet, hogy hamarosan menstruálni fogsz, de az is lehet, hogy csak évek múlva.
2011. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
még csak 11 vagy! Bár én is ennyi vagyok és ebben a hónapban kezdtem el. 1 évig volt folyás és ezek de nem lehet tudni mikor jön! ha jön majd jön!! :)
2011. szept. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!