Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázáskor veszélyes a szex?

Felfázáskor veszélyes a szex?

Figyelt kérdés
Kissé szuródik a hasam allat, és mikor leülök ill felállok akkor is érzek enyhe nyilalást.Ilyenkor veszélyes-e szex?
2009. ápr. 23. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod,hogy van-e valamilyen fertőzésed a felfázással kapcsolatban,annyiból veszélyes,mert ilyenkor megfertőzheted a partneredet is.A másik dolog:kellemetlen és jobban fáj,mint amikor felállsz illetve leülsz.Nekem így sose volt kedvem szeretkezni,szó szerint örültem,hogy élek.

Jobbulást!Ha nem javul,menj orvoshoz,mert nem játék,meddőséget okozhat.

2009. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. ápr. 23. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólóhoz!!

Valóban nagyon kellemetlen ilyenkor a sex!

Gyógyulj meg:)

2009. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Thx! Kedvesek vagytok:]
2009. ápr. 23. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Azért azt hozzátenném, hogy általában a felfázás alatt a húgyúti fertőzést értjük, ami nem okozhat meddőséget. Ha a méhgyulladásra gondolunk, az már okozhat. Mindkét esetben megvan az esély arra, hogy megfertőzöd a partnered, nem beszélve arról, hogy nem lesz egy nagy élvezet. Ha szimpla felfázás (húgyhólyaggyulladás) igyál sokat (2,5-3,5 l/nap), ha nem javul, vagy láz, hidegrázás jelentkezne akkor menj orvoshoz. Ha méhgyulladást értesz a felfázás alatt akkor ne várj sokat az orvoshoz menéssel.
2009. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oda is írtam,hogy nem tudhatja,van-e fertőzése és ha van milyen.Nekem volt húgyúti fertőzésem ami átterjedt a többi szervre is,mivel elég közel vannak egymáshoz a testünkben.És az elég durva volt,szóval tudom mit írtam le.


első

2009. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én amikor felvagyok fázva örülök hogy ülni bírok ,nem hogy még sex-elni!!!várdd meg amíg elmúlik!van 1 jó gyulladáscsökentő por.1 tasakos de 3napig tart a hatása.nekem 2 nap alatt vége lett az egész kínlódásnak!kb 1000 ft ba kerül a neve:Monural!!de tényleg nagyon jóó!ha több napig tart akkor ment el orvoshoZ!!!
2009. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:] Voltam ma reggel orvosnál, azt mondta csak enyhe felfázás.Meg még irt fel vmi gyógyszereket:)
2009. ápr. 24. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!