Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs még vége a cikluso...

Miért nincs még vége a ciklusomnak?

Figyelt kérdés
Múlt szombaton jött meg az első vérzésem, előtte napokig barna folyás volt, de vérezni csak szombaton kezdett. ez azóta is tart, pedig már vasárnap van, vagyis már több mint egy hát eltelt. ráadásul olyan 2 napja nagyon erősen jön, át is áztam meg kb. óránként kellett betétet cserélnem. mitől van ez? mikor fejeződik már be? 16/L
2011. szept. 18. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél előfordul ilyesmi. Azért 10-14 nap után el kell menni dokihoz. Egyébként amiről te beszélsz, az a menstruáció. A ciklus mást jelent.
2011. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ciklus az egyik menstruáció első napjától a következő menstruáció első napjáig eltelt idő.
2011. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elnézést, igazatok van, rossz szót használtam. de most itt nem ez lenne a lényeg
2011. szept. 18. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. 2-3 napot várhatsz, ha addig sem múlik el, menj orvoshoz.
2011. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a segítséget
2011. szept. 18. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!