Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruálcióm első napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruálcióm első napján kezdtem el legelőször szedni a fogamzásgátlót, és ha már vége lesz a ciklusomnak ( 4-5 nap) akkor nyugodtan szexelhetek védekezés nélkül, vagy várjak pár hetet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatóban az van, hogy menzeszem első napján vegyem be legelőször, és akkor védve leszek a nem kívánt terhességtől.
2009. dec. 14. 20:29
 2/6 anonim ***** válasza:
1 hónapos biztonsági időt célszerű tartani,úgy biztosabb h nem esel teherbe
2009. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors tanácsot:)
2009. dec. 14. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
az egy hónapot sem kell megvárni.
2009. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is most kezdtem szedni, 3 napja jött meg, már nincs meg a tabi miatt... Elég fura, de tetszik :)

Szóval kérdésedre válaszolva nem tudom mit szedsz, de az enyémre is ez van írva, illetve az orvosom is azt mondta, hogy akkor már az első ciklusban is védett vagyok. Párkapcsolatban élek, de azért megbeszéltem a párommal, hogy még egy kicsit gumizunk, amíg hozzá nem szokok, meg nem tanulok bízni a tablettában.

2009. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehettek együtt védekezés nélkül, hisz azért kellett a mensid első napján elkezdeni szedni, mert már meggátolja ebben a ciklusodban a peteérést!
2009. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!