Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalta ezt már más is?...

Tapasztalta ezt már más is? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek és még abba sem hagytam de most kivételesen előtte megjött vagyis inkább meg-megmutatkozik. Majd jövőhétvégén kellene megjönnie rendesen.

Lehet valami köze ahhoz hogy múlthéten műtöttek és azóta is véralvadásgátló injekciót kapok?


2011. szept. 19. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem kellene leállni az egyéb gyógyszerek szedésével?

Simán lehet attól.

2011. szept. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudtak róla hogy szedem, többször kérdezték szedek-e gyógyszert és egy szóval sem mondták hogy ne szedjem most, ezért nem is hagytam abba.
2011. szept. 19. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Abba ne hagyd a másik gyógyszer szedése miatt!!!!!!! Szóltál róla a dokinak, tud róla. Hidd el többet ártasz a szervezetednek ha időnként abba hagyod majd újra kezded, mintha szednéd rendszeresen.


Igen, a véralvadásgátlótól lehetnek ilyen tünetek. Azaz tapasztalataim alapján bármilyen más a fogamzásgátló mellett szedett gyógyszertől. Védekezzetek más módon is. Mindezektől függetlenül, ha majd abba hagyod a gyógyszert meg fog jönni rendesen. Ez most nem a rendes menstruációd.

2011. szept. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, nem is akartam abbahagyni. Hát remélem a rendes menstruáció után minden rendbejön. Addigra már az injekciót se kapom.
2011. szept. 21. 14:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah és köszönöm a választ!
2011. szept. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!