Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnapi együtt lét után...

Tegnapi együtt lét után véreztem. Valaki tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés
Tegnap együttlétünk után véreztem. 1 éve élek nemi életet, és október óta gyógyszert szedek. Azt rendszeresen percre pontosan szedem. elmentem wc-re akkor kicsit véreztem azóta semmi.Anyukámmal beszéltem róla azt mondta hogy lehet attól van ez az egész, hogy mostanában rengeteget fogytam, és kevés vitamint eszek, vagy a másik lehetőség hogy eléggé megerőltettem magamat szombaton, az aktus előtti napon. Viszont ma reggel megint egy nem volt semmi vér nyom, de most meg egy barna csík jelent meg a bugyimon. Valaki tapasztalt már ilyet?
2011. jún. 6. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy meg fog jönni? Vagy esetleg felsértett valamit odabent.
2011. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen velem is előfordul. amikor kicsit szárazabb vagyok a kelleténél aktus alatt. ill előfordul akkor is, ha kézzel kényeztetés közben megsérül.
2011. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megjönni nem fog még egy darabig, legalább 12 nap van még. Különösebben száraz kivételesen nem voltam. Viszont a hüvelyemnél hátul néha kicsit ki szokott dörzsölni. Az ritkán fáj. de vérezni nem vérzik. Kézzel való kényeztetés volt, ujjazás is. én is ég arra tudok gondolni, vagy lehet szárazabb is voltam csak a nagy ámorban nem éreztem :)
2011. jún. 6. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:

mivel fogamzásgátlót szedsz, amiatt is lehetett, de azt is írtad, h 12 nap van a nem vártig...peteérés is lehetett. mióta gyógyszert szedek, jelzi a szervezetem a peteérést. azelőtt nemvolt ilyen tünetem. Így a lehetőségek bővültek. :) nem kell aggódnod.

2. voltam.

2011. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Méhszájseb is okozhatja, amivel orvoshoz kell menni, mert könnyen lesz belőle méhnyakrák. (Figyelem, ez NEM az még, de nem lehet viccelni vele.)
2011. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!