Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valamilyen hatásos, jól...

Valamilyen hatásos, jól bevált sampon?

Figyelt kérdés
Szoke, felhosszú hajam van, és mostanában hullik a hajam (bár ez lehet hogy szezonális). Kérdésem, hogy tudsz-e valamilyen jó sampont, ami táplálja a hajam, + hajmosás után nem lelapul hanem dúsabbnak tűnik!? -esetleg világosító sampon/krém létezik?
2011. szept. 19. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem az Avonos volumennövelő vált be.

Hajhullásra viszont nem jó, annak ki kell deríteni az okát (vérvétel, góckutatás) és azt kezelni. Ha szezonális, az pár hét alatt véget kell, hogy érjen.

2011. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik fogad nem fáj mostanában? Ezt azért kérdezem, mert kb. fél éve nekem is nagyon nagyon hullott a hajam, majdhogynem csomók maradtak a kezemben hajmosáskor, és azt mondta a fodrászom, hogy a hajhullás a rossz fogakra is visszavezethető. (megjegyzem , nem nagyon hittem neki)Eleve rossz fogakat örököltem, akkor is fájt a hátsó, meg lyukas is volt. Amióta kihúzták azt a fájós , lyukas fogamat, egyáltalán nem is hullik a hajam!! szóval a fodrászomnak igaza volt! :)De egyébként vitaminos sampont ajánlanék. :) remélem tudtam valamennyit segíteni :)
2011. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajhullás attól is lehet,hogy megfázott a fejbőröd. Illetve ahogy írták is, belső oka is lehet,egy vérvétel, és egy vitaminkúra nem árthat!

Nekem sampon egy darabig az avonos volt, után a Head and Shoulders vált be.

Dúsabbnak hasson azt is lehet,hogy előre hajolsz és lelógatva szárítod meg a hajad tövénél.

2011. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A fogaimmal szerencsére nincsen baj-lekopogom-, sosem volt még lyukas (egészséges fogakat örököltem szerencsére. Azért annyira nm hullik h csomók maradnának a kezembe hajmosás után, de jobban hullik mint ahogyan szokott. Várok még pár hetet aztán ha nem múlik elmegyek bőrgyógyászhoz sztem. Ja, Oriflame HairX-es samponrol vélemény?
2011. szept. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!