Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasigörcsre és puffadásra...

Hasigörcsre és puffadásra milyen hatásos gyószert ismertek ami nektej már bevált?

Figyelt kérdés
lehet hogy a görcs a puffadással jár. de óriási fájdalmaim vannak. akár órákig is tart és kegyetlen.
2011. ápr. 5. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Probáld ki a renie deflatine-t vagy az espumisant,ha még nem használtad.Okozhatja a sok levegő is a görcsös érzést.
2011. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább az okát keresd és szüntesd meg. Lehet, hogy rossz az étrended.
2011. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,mielött többet ártasz azzal,hogy nem a megfelelő gyógyszert tömöd magadba.Nekem ugyan ez a bajom,1éve szedek rá gyógyszereket,de nem azokat a divat gyógyszereket amit a tv-ben látsz nap mint nap.Nekem étel allergiám van,és nagyon rossz az emésztésem is.
2011. ápr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az alergia születés után, kamaszkorban is kialakulhat?
2011. ápr. 6. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,miért gondolja sok ember hogy az csak gyerek korban jön elő.Tényleg csodálkozik minden ismerősöm is,hogy 30 évesen lettem tejallergiás,a barátnőm kettő is,32évesek lisztérzékeny lett.Ezek nincsenek kórhoz kötve.Én sem tudtam mi a baj,puffadtam,iszonyatosan görcsölt a hasam,hasmenésem volt,elmentem a belgyógyász ismerősömhöz,megcsinálta a tesztet,és kiderült tejallergiám van.Azóta semmilyen tejterméket nem eszem.Nincs fagyi,péksütik...stb.amiben tejszin,tejsav,tejpor van.
2011. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mostanában nekem is vannak ilyen bajaim.hát én vettem a gyógyszertárban pezsgőt.azt a port és abból egy fél evőkanállal beveszek és rögtön iszomrá a vizet. egy pár perc és büfögsz jókat.jobb lesz..:)))
2011. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elmentem orvoshoz és össze-vissza beszélt. de a végén vakbél gyulladásra lyukadt ki. de az folyamatos fájdalommal jár, nem? az az igazság hogy nem nagyon bízok ebben az orvosban. mert néha teljesen másról beszélt. és holnap műteni akar vérvétel után.. de ha mégsem ez a gond nem fog "hiányozni" a vakbelem?

és köszönöm szépen a válaszokat!

2011. ápr. 7. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!