Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha mozgok, akkor több folyik?

Ha mozgok, akkor több folyik?

Figyelt kérdés
15 vagyok, és még nem menstruálok. Viszont már kb. 2 éve van fehérfolyásom, szőrösödök, van egy kis mellem is. :D Viszont lenne egy kérdésem a fehérfolyással kapcsolatban. Az lehetséges, hogy ha sokat mozgunk akkor több folyik? Mert nekem napközben sokkal több folyik, este meg tényleg nem sok. Viszont a fehérfolyásom napközben általában nem fehér, hanem enyhén sárgás. De csak napközben. Szerintetek az lehetséges, hogy mivel több folyás jön, összeragad, és ezáltal sárgásabbnak tűnik? Este meg teljesen átlátszó, vízes állagú. Lehet valami bajom szerintetek? :S
2011. szept. 21. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem, ha zavaróan sok a folyásod, akkor a gyereknőgyógyászatra menj el és nézesd meg magad + ott meg is tudod beszélni a dolgokat az orvossal ;)


[link]

2011. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legbiztosabb ha orvoshoz mész.
2011. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem, hogy miért kell rögtön az orvoshoz ajánlgatni szegény lányt, ettől csak jobban megijed. Szerintem ez normális. :)
2011. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy zavaróan sok a fehérfolyásom, csak azt hogy több van napközben. Amúgy meg nem értem, hogy miért kellene ezért orvoshoz mennem, mivel nincs fertőzésem, mert nem viszket, nem csíp, és nem büdös, szóval ezt fölösleges volt írni, de mindegy. :S
2011. szept. 21. 23:42
 5/8 anonim ***** válasza:

sárga nem normális, de mindegy...te rinyálsz itt, hogy napközben sokkal több a folyás és nyilvánvalóan zavar is, hiszen ide jössz panaszkodni miatta


+ az, hogy összeragad és csomós amellett, hogy sárga, az inkább utal egy enyhe bakteriális fertőzésre


mindegy, a te dolgod, hogy elmész-e a doktornénihez egy 2-3 perces vizsgálatra és egy 5 perces beszélgetésre vagy sírsz itt és azon filózol, hogy vajon van-e bajod

2011. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lorcyka nem baj, ha megijed egy kicsit és felnőtt korában majd azok közé a nők közé tartozik, akik rendszeresen járnak nőgyógyászhoz - enyhén sárgás, nagyobb mennyiségű, összetapadó folyás meg nem kifejezetten normálisnak hangzik
2011. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A legelső linkelte az a bizonyos oldalt, ott elolvastad azt a Libresse Tini Sulis füzetet, és ott volt hogy a fehérfolyás halvány sárgásfehér színű. Nekem is olyan van, és ezek szerint akkor normális. Mindig is ilyen volt a folyásom, ilyen sárgásfehér és van akinek eleve több van, de azért köszi mindenkinek. :)
2011. szept. 23. 14:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Különben nem nagy mennyiségű a folyásom, csak este kevesebb van, ezért furcsa.
2011. szept. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!